reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

Przeważnie przemieszczamy sie autem wiec wózek na długie wyprawy nie będzie nam potrzebny..musi być lekki i łatwy w złożeniu i schowaniu do bagażnika...patrzę na polskie wózki i wybór ogromny co jeden to piękniejszy :)może lepiej z wysyłka kupić ?cuda....
 
reklama
sliczne te minky poduszeczki a sówka do schrupania ;DD

co do pieluszek to ja nigdy ani jednej nie kupilam wiec nawet nie orientuje ssie ile kosztuje takie cos miesiecznie bo mi tesc dla obydwojki dzieci przywozil z norwegi kartonami ;D no a praca tam sie skonczyla to bd musiala sama kupowac ale ja sie zastanawiam ciagle nad wielorazówkami :))znalazłam na necie taka fajna firme BABYETTA Pieluszki Wielorazowe co myslicie macie jakies doswiadczenia??

Marzenka no wózek cudo ;DD a powiedz mi to sie zamawia z chin?? ile taki kosztuje :D ? bo dla kazdego inna cena jest przystepna pozatem ty w stanach to juz wgl ;) siostra mojego męza mieszka w stanach na sawannie w stanie georgia czy jakos tak ;) a wy z jakiej czesci??
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
marzenka zazdroszcze chcialabym kiedys pojechac do stanów choc na miesiac ;) ale to koszty jechac cała rodziną i te wizy ;( to maz blisko do nowego jorku :d zawsze chcialam zwiedzic to miasto ;D i do oceanu nie tak daleko ;D ja to tylko na filmach sobie poogladam ;D
 
Haha a ja w ny nie byłam :)aż wstyd sie przyznać a nad oceanem chyba tylko 3razy :)naprawdę...ja tęsknie za Polska ale dla mnie koszt nieosiągalny narazie ...wyjazd z rodzina do polski to naprawdę ekskluzywne wakacje przy dzisiejszych cenach biletów :(
 
no tak :(

a w jakim miescie sie wychowałas ?



ps. co do mojej listy w watku wyprawkowym to zbiore sie za to dopiero chyba jak mąż pojedzie za dwa dni bo teraz to juz mnie lulu do snu woła ;D
 
reklama
Do góry