reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

Wszystko jeszcze zalezy od modelu parasolki ja miałam porównanie miedzy xlanderem xs który dość mocno używaliśmy i w końcu do niczego sie nie nadawał a mclarenem xlr techno który okazał się dużo solidniejszy i teraz czeka sobie na drugiego dzidziusia. Ale generalnie to taka parasolka sie bardziej przydaje jak dziecko ma z 1,5 roku najmniej, bo jest głównie przystosowana na krótsze trasy np. do sklepu, na pewno ma gorsza amortyzacje i dziecku mniej wygodnie się w niej śpi, parasolki nie rozkladaja sie na plasko i maja male kosze wiec na większe zakupy nie bardzo.
 
reklama
Ależ zaawansowane jesteście w tych zakupach.
My mamy x-lander move i super się sprawdziły koła zimą. Ja na początek wolę te spacerówki od kompletu, te większe bo dziecko spokojnie się nich położy i możne spać. Córka spała po 3 h i nie wyobrażam sobie jej ściśniętej w kubełkowej spacerówce- wg są dość małe, chociaż super wyglądają. Typowej parasolki w życiu już nie kupię, tym się nie da jeździć, chyba tylko w markecie.
My zapłąciliśmy za wózek praie 3000 tysiące - miał być porządny, aby był dla drugiego dziecka. Chociaż uwielbiam swojego x-landera to uważam że źle myśleliśmy. Teraz chciałabym nowy wózek dla maluszka, ale ponieaż tamten wygląda jak nieużywany, no i sporo kosztował, będzie dla kolejnego. Także mamusie zastanówcie się nad kwotą wózka.
 
Każdy ma swoje zdanie ja akurat mam takie jak klaczek, takie małe plastikowe kółka mnie dobijają :happy: Chociaż cięższa i większa ta pierwsza spacerówka to prowadzi mi się ją dużo, dużo lepiej. Na pewno każdy ma swoje upodobania, zależy gdzie kto więcej jeździ po jakich powierzchniach i też na pewno od samego modelu wózka no ale swoje zdanie każdy może wyrazić. Martita moja kuzynka i jeszcze jedna koleżanka też z maclareny były bardzo zadowolone :)
 
ja też miałam xlandera i byłam bardzo zadowolona teraz też chyba go kupie tylko oczywiście jakiś nowszy model:) spacerówkę potem kupiłam Silver cross i bardzo byłam niezadowolona chybotała się na boli z podjazdem pod krawężnik był problem.. teraz myślałam ewentualnie że jak mniejsza spacerówka to albo też x lanera albo maclarena
 
klaczek pzepraszam ale ja uzywam dla swojego połtorarocznego synka wlasnie takiej spacerówki parasolki Wózek Spacerowy Baby Design Travel Spacerówka Bony (5177599562) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i jeżdze nia wszedzie (nie tylko po markecie)odkąd wojtuś miał około 9 miesiecy jak sprzedałam naszego solarisa i super sie sprawuje i dużo mam jezdzi taką lzejsza wersją więc ..:-Dnie zucajmy pochopnych opini .

Ja wyraziłam tylko swoje zdanie, każdej z nas pasuje co innego. Komuś może x lander nie pasować.
 
Wszystko zależy od tego jaka parasolke kupimy, ale cos za cos wiadomo :-) parasolka na sniegu nie będzie tak dawaly rady jak spacerówka duza a spacerówka duza będzie ciezsza i mniej wygodna niż parasolka np. na zakupach.
 
reklama
Ja do 1,5 roku Roksane woziłam w spacerowce od kompletu 3w1 a później kupiłam spacerówkę z malymi kołami, nie był to typ parasolki bo skladała się tak jak spacerowka od komletu 3w1. Ale ten wózek był mniejszy, lżejszy i nie zajmował tak dużo miejsca w bagażniku. Teraz też zamierzam tak zrobić, moim zdaniem śmiesznie wyglądają 3 latki w dużych wózkach typu 3w1.
 
Do góry