Kitki
Fanka BB :)
Ja chyba z wyprawka musze sie wstrzymac jeszcze z tydzien moj maz wystawil f-re i cos tam zakwestionowali. Juz sie wyjasnilo ale teraz maja tydzien na zrobienie przelewu a watpie by wczesniej zrobili. Wiec kasa w przyszlym tyg wieksza bedzie
a z mojej to wszystko na kredyty hipotecz niestety idzie a musimy niestety do 5-go
ech jeszcze tydzien. Chyba jajo zniose, wrr
mowie ze moze w niebieskie to do lozeczka bedzie pasowac a nadia na to wywracajac oczami "mama a widzialas kiedys niebieskie dinozaury? Dinozaury sa przeciez zielone i koniec"