• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

Kitki no widzisz kto by pomyslal ze tak sie zuca na te staniki ;00 no trudno widac mi nie one pisane :) jestem w szoku jak wszystko powybierane w tym lidlu same ochlapy porozpakowywane ;0

Dziewczyny dobrze ze wam sie poszczescilo z ubrankami super :)
 
reklama
Kitki ja 62/68 nie brałam na początek ;) raczej 50 by się przydał ale takich maciupkich to juz troche mam, ale te żółte tez mi się podobał wiec może jednak dokupię ;)
 
ja tez mam wszystko od 62, dosłownie parę rzeczy na 56. I chyba przed samym porodem jak sie okaże ze maluszka nie jest b.duża to dokupie tych mniejszych. W rodzinie mam przypadki gdzie nakupili na 50/56 a potem nawet razu nie ubrali dziecka bo sie urodziło 4400 :D
 
Kitki piekny salon. Super panele i piekny naroznik.
Ania u mnie dokladnie jak u ciebie kacik corci.
Ja dziewczyny poszlam na spacer do lidla o 12 i bezowy byl tylko jeden w rozmiarze takim ze do jednej miski moj m moglby glowe schowac. I tyle. Mialam wziac ten zolty pajqcyk welurkowy ale zalamana brakiem stanikow wyszlam ostentacyjnie. Czyli ja nie mam nic.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry