• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

U mnie jeszcze remont w toku, pokój małej jeszcze nie skończony a co do reszty to chyba poczekamy i zrobimy sami. Pan fachowiec niby taki cudowny mial byc, póki co jedną ścianę spierdzielił, no ale poczekam do końca może jeszcze da się to naprawić.

Łóżeczko to ja jeszcze muszę wyszlifowac i pomalować:-) właśnie... Maseczke mialam sobie kupic zeby tego pyłu nie wąchać. Po za tym czeka mnie cała dekoracja pokoju malutkiej. Muszę od mamy mojej wziąść maszynę bo trochę szycia będzie.
 
reklama
I moje ciuszki lidlowe☺ na razie bez tych co mama kupila.
Ale powiem wam ze ten dresik szaro-zolty chyba oddam jak bede przy okazji. Jakis taki szeroki i bez sciagaczy na dole. Te spodenki i body sa ok.
Ciekawa jestem jak te pajace welurkowe co mi mama kupila.kupowala ktoras z was?
 

Załączniki

  • 1454324878523.jpg
    1454324878523.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 139
  • 1454324888776.jpg
    1454324888776.jpg
    38,2 KB · Wyświetleń: 91
  • 1454324902476.jpg
    1454324902476.jpg
    49,7 KB · Wyświetleń: 89
  • 1454324914717.jpg
    1454324914717.jpg
    59,5 KB · Wyświetleń: 91
Kitki ty nasz wystawke? Szkode ze na Tel nie mogę dodać zdjecia by twój mąż sie przeżegnał:) p.s. Piekny masz salon :) stolik narożnik panele boskie. My 3 lata temu sie wprowadziliśmy a juz bym wymienila wszystko ;P
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry