• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

Ja właśnie wracam z lidla... Co do stanikow to faktycznie tylko ten bezowy warty uwagi. Ale rozmiary jakies strasznie zawyżone... To 85c to jak dobre 85d. Porownalam z 85c które mają dla "zwyklych"kobiet i te fla zwyklych znacznie mniejsze. I udalo mi się trafic 2 staniki te dla zwyklych w rozm 85c za 24 zl z kosza "ostatnie sztuki" takze jestem w sumie zadowolona ;-) ciuszkow nie bralam bo bez przesady... 20 zl za 2 pary bodziakow to zadna rewelka. Polowalam na posciel ale u mnie tej żółto szarej nie bylo juz. Moze w jakims innym lidlu dorwe.
 
reklama
reszta myśle powinna dojść dziś bądź jutro pocztą 22.jpg 33.jpg 44.jpg
 

Załączniki

  • 22.jpg
    22.jpg
    100,5 KB · Wyświetleń: 89
  • 33.jpg
    33.jpg
    95,2 KB · Wyświetleń: 91
  • 44.jpg
    44.jpg
    61,1 KB · Wyświetleń: 90
Rsz super zakupy. Ja tez takie gadżety mam już w koszyku na gemini online ale musze poczekać do wypłaty bo splukalam się na maksa a koszyk pokazuje prawie 400 zł :-(. Normalnie kasa tak leci, że nawet nie wiem kiedy a tu pustka na koncie brry.
 
Noo pieknie sie organizujecie:biggrin2:
Ja tez juz kupilam sporo.
Zostalo zamowic wozek, materacyk, posciel sie szyje, ubranka w drodze( bycmoze jakies pojedyncze sztuki bede musiala zamowic)... Jedynie pokoik w rozsypce bo remont mieszkania w toku:cool:
 
Ja pewnie dopiero jak do szpitala trafie albo przed samym terminem bo inaczej maz mi leb urwie ze zagracam niepotrzebnie. Mowi ze blaga o kazdy dzien wolnosci i przestrzeni;) juz i tak od 2tyg mamy wystawke w duzym pokoju w postaci wozka co tylko kurz zbiera i kartonu po wozku co robi za domek nadii. Maz chodzi tylko i przesuwa to z kata w kat
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry