Aluniawdz
Fanka BB :)
Ja właśnie wracam z lidla... Co do stanikow to faktycznie tylko ten bezowy warty uwagi. Ale rozmiary jakies strasznie zawyżone... To 85c to jak dobre 85d. Porownalam z 85c które mają dla "zwyklych"kobiet i te fla zwyklych znacznie mniejsze. I udalo mi się trafic 2 staniki te dla zwyklych w rozm 85c za 24 zl z kosza "ostatnie sztuki" takze jestem w sumie zadowolona ;-) ciuszkow nie bralam bo bez przesady... 20 zl za 2 pary bodziakow to zadna rewelka. Polowalam na posciel ale u mnie tej żółto szarej nie bylo juz. Moze w jakims innym lidlu dorwe.




