reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

reklama
Tez bylam w Lidlu ale wyszlam z niczym. Mat nieprzemakalnych nie mieli w ogole, staniki same ogrooomne rozmiary. Body dlugi rekaw moze bym wybrala ale tych mam duzo, chcialam kupić spodenki ale tez przebrane. Za to w pepco dzieki jednej z was (Przepraszam ale nie pamiętam która pisala) kupilam 2 sztuki polspiochow za 8 zl/szt :)
Wydawalo mi sie ze mam niewiele ubranek, a niedawno jak zajrzalam do polki Malej to bylam w szoku skad sie taka ilosc ciuszkow u mnie wzięła :D
 
Jak patrzę na body które kupiłam dzisiaj w Pepco (rozm. 62) i na body z Lidla (rozm. 50/56) to zupełnie nie różnią się wielkością. Także wg mnie te z Lidla (jak zresztą większość innych ubrań) są zawyżone i dla mnie to tak naprawę rozmiar 62.
 
Ja w Lidlu od rana- kupiłam spodenki 50/56, kołderkę, pościel , śpiworek i gatki ściągające brzuch dla mnie ;P
W ogole ostatnio pojechałam z M do sklepu dziecięcego i zaopatrzyliśmy się w automatyczny aspirator do nosa z funkcja nawilżania. Tak się namęczyliśmy z nose fridą (którą później podłączaliśmy nawet do odkurzacza), że M nie chciał słyszeć o manualnym aspiratorze. Ciekawe jak się sprawdzi.
 
Ja nie zrobiłam na Lidia planuje na lumpka :p
Kasiunia podobny do mojego ja mam bebetto Luca :-D
Rsz ale zakupy fajne :-D
Co do łóżeczka ja mam jeszcze schowane, ale dziś m przywiózł drugie bo będę miec jedno w sypialni turystyczne a drugie drewniane w salonie żeby malutka była przy nas :-)
 
Co do ciuszków to ja mam kilka takich malutkich 56 i kilka 62 i coraz większych córcia urodziła się malutka 2690g to nawet te najmniejsze były jej luźne
 
reklama
Do góry