• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

Miladyyy tez szukałam opinii o tym aspiratorze ale to chyba jakaś nowość i nic nie ma na jego temat. A też bym kupiła bo przy 2 dzieci się przyda. Co do fridy to tez myślałam że nie dam rady ale dla dziecka zrobisz wszystko. To nic w porównaniu z wkładaniem katetera w pupe żeby kupka leciała a raczej plynela:p
 
reklama
Beatka ja myśle zeby oddać cześć ale nie mam komu....moge zrobić mala paczkę i wysłać którejś z końca kwietnia mamusi :)Koleżanka robi dla mnie imprezę baby shower wiec pewnie dostanę masę ciuszków ...oby tylko rozm większe ..ale te najmniejsze sa najsłodsze :)
 
Marzenka - wow olbrzymia ilosc. Pieknie to wyglada tak poukladane wszystko☺
Kasiunia - ja tez mam jeszcze niewiele. W polowie lutego mam zamiar ogarnac tak zeby na koniec miec poprane i wyprasowane
 
Mało mnie ale przy 2ce jest co robić ..
20160203_201647.jpg 20160203_201621.jpg 20160203_195353.jpg 20160203_195135.jpg 20160203_195021.jpg 20160203_194839.jpg 20160203_194810.jpg 20160203_194952.jpg
 

Załączniki

  • 20160203_201647.jpg
    20160203_201647.jpg
    686,9 KB · Wyświetleń: 140
  • 20160203_201621.jpg
    20160203_201621.jpg
    675,7 KB · Wyświetleń: 101
  • 20160203_195353.jpg
    20160203_195353.jpg
    785,8 KB · Wyświetleń: 98
  • 20160203_195135.jpg
    20160203_195135.jpg
    756,9 KB · Wyświetleń: 132
  • 20160203_195021.jpg
    20160203_195021.jpg
    550,8 KB · Wyświetleń: 150
  • 20160203_194839.jpg
    20160203_194839.jpg
    656,9 KB · Wyświetleń: 101
  • 20160203_194810.jpg
    20160203_194810.jpg
    558,2 KB · Wyświetleń: 95
  • 20160203_194952.jpg
    20160203_194952.jpg
    556,8 KB · Wyświetleń: 147
Piekne rzeczy kupujecie Dziewczyny :) ja się już nie mogę doczekać jak w przyszłym tygodniu zamówimy lozeczko i będziemy skladac :)

bluelovi możesz jeszcze raz podlinkowac tego sprzedawcę u którego zamawialas swoje lozeczko?

sweetka ja kupuje na początek dwa opakowanie jedynek, jedna zabiorę do szpitala a druga będę miała na początek do domu.
 
Martita ja mam tego mało.. Ale staram się coś tam kupować Z higienicznych rzeczy to tylko patyczki z platkami z dady ... patrzę na dziewczyn zakupy i są faktycznie imponujące A przy tym wszystko takie słodkie
 
Mikulinka a ten zielony komplecik to gdzie kupowalas? Ja tez już mam prawie wszystko na szczęście, reszte zostawiłam sobie na przyszly tydzień i mogę siedzieć i czekac :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry