• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

reklama
A ja przesyłam zdjęcie ręcznika, jaki kupiła dzisiaj moja mama dla wnuczka :biggrin2:
 

Załączniki

  • DSC_0001.JPG
    DSC_0001.JPG
    110,9 KB · Wyświetleń: 99
Dziewczyny czy któraś miała jeszcze do czynienia z tym DelfiNoskiem? Nie mogę zadnych opinii znaleźć, są dotyczące innego modelu aspiratora i są raczej negatywne :/ napaliłam się na niego, bo nie wyobrażam sobie tej fridy, jak patrzę na samo opakowanie to mnie na wymioty bierze
 
Rsz, milka ale duże zakupy już zrobione.
A czy jest jeszcze jakąś kwietniówka, która ma tylko kilka rzeczy tak jak ja??? :-p
Beata piękny kubusiowy recznik.
Ja zamierzam kupić 1 ręcznik z kapturkiem 100cm, a drugi taki duży kąpielowy...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry