klaczek2004
Fanka BB :)
Ja mam x move z 2012/ 2013 i on ma czarne koła i stelaż. Ale chyba dobrze jest teraz polować właśnie na wyprzedaz starszej kolekcji.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Super ! Dzięki dziewczyny za informację i radyJa grzebałam po modelach w internecie i rzeczywiście te Xlandery się przewijały, tak samo jak Camarello Carera Ani50, natomiast w jednym sklepie proponowali nam Adamex Barletta, ale niestety nie mam nikogo kto miał i mógłby coś na ten temat powiedzieć
No ale końcem tygodnia trzeba się będzie zdecydować
Dobry pomysł Kitki z tym rozglądaniem po wyprzedażach, można fajnie trafić
Ja miałam wczoraj nalot na Pepco, udało się kupić małe co nieco
Kupuje te wszystkie wspaniałości i cały czas mam wrażenie, że jest za mało
...kurde nałóg
!