• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

reklama
Super ! Dzięki dziewczyny za informację i rady :) Ja grzebałam po modelach w internecie i rzeczywiście te Xlandery się przewijały, tak samo jak Camarello Carera Ani50, natomiast w jednym sklepie proponowali nam Adamex Barletta, ale niestety nie mam nikogo kto miał i mógłby coś na ten temat powiedzieć :) No ale końcem tygodnia trzeba się będzie zdecydować ;) Dobry pomysł Kitki z tym rozglądaniem po wyprzedażach, można fajnie trafić :) Ja miałam wczoraj nalot na Pepco, udało się kupić małe co nieco ;) Kupuje te wszystkie wspaniałości i cały czas mam wrażenie, że jest za mało :D...kurde nałóg :)!
 
Hej kochane,,, nie odzywałam się 2 dni, bo totalnie nie mam siły.... wczoraj mi przyszło trochę rzeczy , wstawię wam potem zdjęcia... ogólnie jestem nie do życia... nie wiem czy te leki na mnie tak działają czy co:/
 
Malasowka - ja rozwazalam adamex pajero bo sie niby dobrze skladal i jeszcze podobal sie b mezowi riko nano ale on ma duzy stelarz wiec odpadl
Z takich ciut tanszych to mikrus venezia lub stars tez rozwazalismy ale w zadnym sklepie ich na zywo nie widzialam i sie balam tak w ciemno brac
 
Super ! Dzięki dziewczyny za informację i rady :) Ja grzebałam po modelach w internecie i rzeczywiście te Xlandery się przewijały, tak samo jak Camarello Carera Ani50, natomiast w jednym sklepie proponowali nam Adamex Barletta, ale niestety nie mam nikogo kto miał i mógłby coś na ten temat powiedzieć :) No ale końcem tygodnia trzeba się będzie zdecydować ;) Dobry pomysł Kitki z tym rozglądaniem po wyprzedażach, można fajnie trafić :) Ja miałam wczoraj nalot na Pepco, udało się kupić małe co nieco ;) Kupuje te wszystkie wspaniałości i cały czas mam wrażenie, że jest za mało :D...kurde nałóg :)!

Ja kupiłam adamexa tylko że york bo był na wyprzedaży w smykusiu. ale nie wiem czy polecać czy nie bo pojezdziłam nim tylko po domu :) Dopiero przy spacerówce okaże się czy to był dobry wybór :)
 
Moje zakupy 22.jpg 33.jpg 44.jpg 55.jpg 66.jpg
 

Załączniki

  • 22.jpg
    22.jpg
    100,3 KB · Wyświetleń: 116
  • 33.jpg
    33.jpg
    78,9 KB · Wyświetleń: 111
  • 44.jpg
    44.jpg
    56,4 KB · Wyświetleń: 120
  • 55.jpg
    55.jpg
    75,3 KB · Wyświetleń: 116
  • 66.jpg
    66.jpg
    68,5 KB · Wyświetleń: 117
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry