kasiunia123
Fanka BB :)
Byłam dzis lidlu, chciałam kupić stanik do karmienia ale oczywiście nie było już żadnego. Zostało kilka kompletów ubranek dla maluszków. No i wzięłam taki zestaw bo kolory mnie urzekły
poluje na ubranka inne niż różowe
poluje na ubranka inne niż różowe

Gdzie mój mózg?!