• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

Pierwsze slysze, zeby dziecku krzywo rosly panokcie.

Ja wczoraj dokupilam jeszcze pajace w rozmiarze 50, ogladalam zdjecia mojej corki zaraz po narodzinach, ubranej w rozmiar 56 i tak mnie tknelo zeby potem na kupowac na biegu :D
 
reklama
Nam położna oceniła czy już się nadają dotknęła i były do obciecia :-)
Na razie to kiepsko wygląda właśnie wszystko układam i segreguje. Jedna pralka z ciuszkami właśnie się robi mam ich bardzo dużo mam nadzieję że wszystko do komody się zmieści. Na zdjęciu łóżeczko turystyczne które będzie do spania a białe będzie w salonie na co dzień, z boku jest przewijak od tego turystycznego i poduszka do karmienia(pokrowiec się pierze :-))
 

Załączniki

  • 1454847574279.jpg
    1454847574279.jpg
    42,6 KB · Wyświetleń: 132
Ale to nie chodzi o to zeby nie obcinac bo beda krzywo rosly tylko one sa miekkie i jakby zrosniete delikatnie z paluszkiem nablonkiem i mozna krzywde zrobic wiec zaleca sie przez pierwszy miesiac nje obcinac ale to niewykonalne wiec trzeba chociarz te dlugasne skrocic ale nie za daleko .

Martita widac ze sie szlaban skonczyl ;).

Ja niedrapek nie stosowalam moje dzieci tak sie w nich darly ze szkoda zachodu , to prawda co klaudyna napisala dzidzia musi poznawac siebie.
 
Zawsze :P

bluelovi a Ty bralas brazowe czy biale lozeczko? Bo na tej aukcji co linkowalas facet ma tez biale w tej samej cenie i tak mnie kusi, ale bym musiala meza przekonywac bo on sie uparl na jasnobrazowe...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry