• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

reklama
poza tym że jest ciężkieeeee to na żywo jest bardzo ładny, podoba mi się,do tego są spacerowki i foteliki samochodowe w tym samym kolorze ;)
no wiecie wasze są piękne :) ale My za dużego wyboru nie mieliśmy ;)
 

Załączniki

  • WP_20160205_003.jpg
    WP_20160205_003.jpg
    285,2 KB · Wyświetleń: 118
Martita nawet niewiem ile wazy, ale ciezki to mam na myśli ze podwójny ciezko podnieść Np pod krawężnik :) drugiego maluszka będzie trzeba opuścić budke żeby wyciągnąć, ale te szerokie wózki mają strasznie wąskie gondole i spacerowki, dlatego jednak wybraliśmy ten, no ma pare minusów ale tak jak mowilam w bliźniaczych za dużo do wyboru nie ma i te ceny :D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry