• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

reklama
Kitki ja również trzymam kciuki. A co do zakupów, to rzeczywiście dobrze będzie jak kupisz wszystko przed 22 lutym, ponieważ nawet jak by nie zatrzymali Cię w szpitalu, to chociażby dla lepszego i spokojnego samopoczucia, że wszystko już masz. Bo później to różnie bywa - może coś się wydarzy nieplanowanego, nie będziesz miała sił, będą kazali Ci tylko leżeć itp. Tak więc lepiej wcześniej i być spokojnym, niż czekać ze wszystkim do ostatniej chwili, a to jest przecież ryzyko.
 
Kitki trzymam kciuki zeby było dobrze :-*

Lusinda jak będziesz brała termomentr to nie bierz czasem dousznego... Ja niestety nie doczytałam i taki wzięłam, a się okazało że dopiero przy dzieciach od 6 miesiąca można używać:-/
 
Kitki ja też jeszcze niedawno pisałam, że prawie nic nie mam ale wlaśnie op ostatniej wizycie gin. mnie zmotywował i tak usiadłam bw niedzielę i zamówiłam większość rzeczy. Wczoraj z mężem byliśmy po pampersy, chusteczki płyny do prania. Jutro jeszcze tylko apteka...
I też do końca tygodnia chcę torbę spakować.
 
Alunia a czemu termometr douszny po 6 miesiacu?? pierwsze slysze, ja mialam dla corki taki od poczatku.

Motywacja do pakowania torby jest przy Was, ja moze w weekend sie za to zabiore :)
 
Tak przeczytałam w instrukcji, że za małe jeszcze są dziurki i wyniki w pomiarach mogą wychodzić przekłamane.
A u Ci3bie się taki sprawdzał dobrze?
 
reklama
Bałam się troszkę tego dousznego i kupiłam na podczerwień do mierzenia na czole. Super sprawa, bo mierzę nim temperaturę wody, pomieszczenia i generalnie wszystkiego :)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry