• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

Takie zdjęcie na szybko :-) w sumie dzisiaj to nic specjalnego ;-)
9e61b3f8a51e548c918c3dd231546460.jpg
 
reklama
Ten termometr od Martity ma super opinie ale jest już niedostępny. Moze jakiś jego następca jest.
Tez chciałam douszny kupić bo podobno jest bardziej dokładny niż na podczerwień. No i myślę o tym aspiratorze elektrycznym ale nie wiem ktory:(
 
Super ciuszki i wozeczek, materac i zakupy wszystkie :-)
Alunia to z Ikea materac?
Któraś z was pytała o torbę ja jeszcze nie wiem w jaka się spakuje nie mam chyba żadnej co się nada...kupię albo pożyczę
To moje zakupy z Ikea i superpharm i naklejki dziś przyszły tez :-D
 

Załączniki

  • 1455052790984.jpg
    1455052790984.jpg
    42,2 KB · Wyświetleń: 128
  • 1455052800104.jpg
    1455052800104.jpg
    41,8 KB · Wyświetleń: 129
  • 1455052808824.jpg
    1455052808824.jpg
    48,3 KB · Wyświetleń: 126
Hehe ikea jednak rządzi ;-) ja robie pokój szaro żółty więc i lampa musi być żółta:-)
Materac jak najbardziej też z ikei ze sprężynami, taki jak chciałam. I powiem Wam, że jest różnica między tym piankowo kokosowym który był do łóżeczka.
Klaudyna też widziałam te ręczniki, ale w końcu się nie zdecydowałam.
 
Ja wczoraj zamowilam materac lateksowy, ciekawa jestem czy bedzie wart swojej ceny.

milka ktorego szumisia kupowalas? Kiedys byly takie z czterema nogami a teraz nigdzie ich nie widze. Ty masz takiego z dwoma nogami, okraglego? Zastanawiam sie czemu on ma nizsza cene na stronie niz tamte...
 
Ale szalejecie dziewczyny :) ladnie ladnie. kitki gdzie Ty do szpitala sie wybierasz, nie glupiej :* chociaz ja jakos dziwnie czuje ze ni tez juz zegar tyka, albo ze będę chodzić jeszcze dlugo dlugo.. Z tego wszystkiego poszlam tzn pojechalam sobie do fryzjera :D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry