• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

Jejku Wy juz naprawde macie praktycznie wszystko:)
Beatka - a ja bredzilam mamy body ze straza a polspiochy z psem chyba bo na pande to nie wyglada:D
 

Załączniki

  • 1455107618074.jpg
    1455107618074.jpg
    60,6 KB · Wyświetleń: 109
  • 1455107639757.jpg
    1455107639757.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 116
reklama
Ale najlepsze jest to ze jak tak przegladalam to cora wykopala o tego cudaka i dalej uparcie twierdzi ze brat ma w tym wyjsc ze szpitala i koniec:rolleyes: i nie moge jej przekonac, mowi ze brat bedzie super w tym wygladal i ze dla brata wszystko co najlepsze
 

Załączniki

  • 1455108124543.jpg
    1455108124543.jpg
    56,9 KB · Wyświetleń: 132
  • 1455108136252.jpg
    1455108136252.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 126
Hehe, z krokodylem wyjdziesz ze szpitala, hehehehe.
Ale hece zrobiłabyś Kitki w szpitalu jakbyś ubrała małego w to :-D
Napewno mały zostałby bardzo długo w pamięci u położnych, i nie tylko :-D
 
Ostatnia edycja:
hahaha rewelacja ten dinozaur :D :D Oj zazdroszczę Wam Dziewczyny, że już widzicie finisz wyprawki. Muszę spiąć poślady i się zabrać za kompletowanie ciuszków i całej strony higienicznej ;) ufff....
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry