• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

Cześć dziewczyny :)
Widzę że szaleństwa zakupowe trwają super a ciuszki to najbardziej cieszą :laugh2:
Ja próbuje skończyć zamówienie dla siebie i maluchów. I mam problem z butelkami do karmienia jaką wybrać i jakiej firmy.
Zielona jestem jak ten pajac Kitki :happy: pewnie już była o tym mowa.
 
reklama
Oto moje dzisiejsze zdobycze :-)
0988334d5888eaedc8a0df3e0f0ebd97.jpg

8f829163f2fda653021cf0d3434f54c6.jpg

2bf19e04b5572050ee2ec87a1649930c.jpg


I buciki które może za rok założy albo i później ale nie mogłam się oprzeć, bo kosztowały całe 2,94 zł
aa75c6da097e2bc17330c5e8b48ace98.jpg
 
Dinozaur/krokodyl wymiata. Chyba żadna z nas nie ma lepszego ubranka dla malucha na wyjście ze szpitala :-D

Wiesz akurat tutaj w tej kwestii to moj syn nie musi krolowac ;) najlepsze jest to ze na bank bedzie kazala go w tym w wozku wozic. Najwyzej babcie z wnukami na spacer wysle w tym czyms, a co tam:D
Tak ze smyka jest
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry