• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

reklama
A mi każdy z tych szumisiów się podoba i nie potrafię się zdecydować który lepiej się sprawdzi, ale to w przyszłym miesiącu zamawiam więc może jeszcze coś fajnego znajdę :)
 
Dziewczyny głupie pytanie mam: obcinacie metki na wszystkich ubrankach czy nie? Bo ja się zastanawiam czy nie będą drapac albo coś ale po obcięciu tez może drapac sama ta końcówka co zostaje. ... I nie wiem. .. na metce tez rozmiar jest więc wygodniej by było zostawić...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry