• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

reklama
Jak juz to polecam wyprucie. Po odcieciu czasami o wiele gorzej drapie niz z metka. Wiem to po corci.
Teraz na razie nie wypruwam jak bedzie przeszkadzac to wtedy
 
a ja po drodze od położnej weszłam do kauflandu po małe zakupy i oczywiście kupiłam coś dla synka bo jakby to tak :) Rajstopki maja po 17,99 za 2 pary z takimi zwierzaczkami na dupce :)
 
Kitki ja mam jeden z Ikea nowy a jeden jakiś po córci że sklepu z artykułami dla dzieci ale firm nie pamiętam, lubię te z Ikea mam dla starszej córci i jest ok a j z ma go długo
Alunia tak ten pianka-sprezyny z Ikea używała starsza córcia prawie dwa lata a jest taki jak przy kupnie, może zdjąć pokrowiec i wyprac
Martita ja nie używalam ale kupiłam i jeszcze z Bella mama oba mam pierwszy raz
Ale super zakupy :-) a kocyk piękny!
Na razie tak na roboczo ;-) jedno zdjęcie z kącika córeczki które jest w sypialni i jedno z jej kącika który będzie mieć w dużym pokoju w ciągu dnia :-)
 

Załączniki

  • 1455191402136.jpg
    1455191402136.jpg
    38,5 KB · Wyświetleń: 130
  • 1455191410706.jpg
    1455191410706.jpg
    42 KB · Wyświetleń: 144
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry