reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

wybieram własnie łozeczko dla synka, podpowiedzcie które
1) Link do: Łóżeczko,kojec,kołyska Carello MILO VIP full opcja - to ma wszystko co potrzeba i taka przydatna dla mnie boczną pólkę na pierdoły typu pampers czy krem do pupy, ale kolory mi sie nie podobaja, bo sa dwa brązowy albo zielony bo wiadomo roz odpada
2) Link do: Łóżeczko turystyczne Kojec 2 Poziomy FULL 2016 ! to wydaje sie fajniejsze jakosciowo ale nie ma tej połki. Mezowi sie to podoba tylko ze jemu pierwsze i ostatnie, a mi najbardziej to szare w słoniki. no i to troche droższe a ma mniej rzeczy
A Wam co sie podoba?
 
reklama
Kitki, mi ogólnie bardziej podoba się to droższe łóżeczko, wygląda na lepiej wykonane jakościowo i ma fajne wzory. Organizer zawsze można dokupić. Ale jeżeli kierujecie się ceną, to tańsze łóżeczko wygrywa tą kołyską ale najlepiej byłoby najpierw zobaczyć jak ta kołyska się sprawuje w rzeczywistości. A mi najbardziej podoba się wzór z misiem ale nie wiem jaki to dokładnie kolor i czy bardziej nie pasowałby do dziewczynki :)
 
Kitki mi sie podoba zdecydowanie to drugie ma fajne kolorki do wyboru :) bardzo ladnie sie prezentuje no wsumie nie ma tej polki ale mozna cos by bylo pokombinowac z przybornikiem no ale to znow dodatkowe koszty :)
 
Ja do wózka kładę tylko pieluchę flanelową i przykrywam kocykiem, tym bardziej, że to raczej ciepłe miesiące będę kiedy będziemy gondolami jeździć. Z Laurą dostałam w gratisie do pościeli normalnej pościel do wózka ale prawie jej nie użyłam mimo, że to zima była, jak mała miała kombinezon to ciepły kocyk wystarczał.

Co do materacyka mam po Laurze słynny gryka-kokos, zastanawiam się na lateksowym.

Kitki mi też się drugie bardziej podoba i chyba lepsze jakościowo, ale praktyczniejsze pewnie pierwsze więc sama nie wiem co bym wybrała...
 
No wlasnie my tez myslimy ze to drugie lepsze jakosciowo. Takie naciagniete porzadnie a nie pomarszczone. Maz zdecydowanie za drugim bo on nie lubi ******* takich z boku. Ja chcialam polke ale rzeczywiscie chyba cos osobno dokupie. Maz mowi ze ladniejsze nozki bo go te kolka wkurzaja. Funkcja kolyski mnie nie interesi. Te lozka waza 12-14kg wiec te metalowe plozy pieknie zniszczylyby podloge. No chyba zeby koce podkladac. Ale i tak nie rozwazalam kolyski.
 
reklama
Piekne sa te wzory. Ja jestem fanką szarości więc dla mnie wybor oczyisty. A jaki kolor masz pościeli? Może to ci ułatwi wybór:p
Dziewczyny te pzreścieradełka do wóżka mają gumkę? Pasują do każdej gondoli? Ja nie miałam z córcią i nie iem jak t w sumie wygląda. Mam po córci pościel - taką malutką podusie całkiem płaską i kołderkę grubości kocyka. Ale właśnie na spód nic nie mam.
 
Do góry