reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

Ja dzis w Pepco kupiłam 2 ręczniki z kapturkiem za 19.90 :)
W Tesco są wyprzedaże dość duże na niemowlęce ciuszki ja ostatnio za 5szt bodów zapłaciłam 16,40 i jeszcze zakupiłam sliczny komplet bluzeczka i leginsy za 17zł oraz body z sukienka ogrodniczka jeansowa za 18zł później porobie fotki to wstawie
 
reklama
Avanti - tez widzialam te reczniki i sie zastanawiakam czy te 80 czy 100. Jedne 19,90 drugie 29.90 Ty masz te mniejsze i jak wielkosciowo nie sa malutkie? Starcza na pierwsze 6 m-cy?
Dla synka imie nie wybrane jeszcze. Mamy mala wojne domowa w tej kwestii;)
 
bierzcie te większe ręczniki na 100
ja przy Adasiu brałam mały i szybko leciałam po większy .. no i patrzcie na grubość ręcznika
ja zakupowo to jeszcze w lesie przy Was ... już możecie lecieć na porodówkę (żartowałam :p ..jak najdłużej w dwupaku :D ) ale staram się
 
Fenika mam podobny rożek z sowami :-D
Rsz ja mam ale taka
http://img23.staticclassifieds.com/...l-poduszka-do-karmienia-motherhood-gdansk.jpg
Polecam! Wszędzie z nią jeździłam, ma fajna torbę z rączka nie pobudzi się, często miałam ja pod wózkiem ;-) karmilo mi się o wiele wygodniej i piersią i butelka z taką poduszka wszędzie nakarmisz maleństwo :-)
Beata wygląda super i z opisu ma wszystko co trzeba :-)
co do opini polecam stronę bangla.pl
Co do karmienia ja z córcia miałam dużo problemów teraz chce kp mam nadzieję że będzie łatwiej ale jak się nie uda to trudno :-)
Co do wózków polecam firmę bebetto ja mam od nich wózek i mogę szczerze polecić, sprawdzanie też jakie mają serwisy albo jak reklamować i ile się czeka w razie gdyby coś było nie tak nie że zakładam że będzie coś się działo;-)
Co do fotelika to polecam maxi cosi też z 3 w 1 często są kiepskie
Co do gondoli to moja córcia szybko była przeniesiona do spacerówki bo zaczęła siadać i kombinować i jeździła w spacerowke bo tam było bezpieczniej a w gondoli by się mieściła wtedy jeszcze
Ale szalejcie z zakupami :-D piękne :-D
Co do ręczników to racja kupcie większe z tych malutkich szybko dzieci wyrastają a w większe można bardziej owinąć maluszka :-)
 
Ja dzisiaj postanowiłam przejrzeć to co zgromadziłam... Ciągle mówiłam że jeszcze nic nie mam, a teraz się okazało ze mam tego sporo. 80% ciuszkow od różnych znajomych i może dlatego tak tego nie odczuwam, ale jak spojrzalam na zdjęcia to looo matko :-)
ddc9f5afb23315d9c897b594bdc55da3.jpg
c2ba81aa1d0c1e587894175e6c621c7a.jpg
2d019258666d46e27a2a5ff59bbf9b94.jpg
b850aea524981dced87d0dbccf0992a4.jpg
d9b86bb24765fdfaeebb1726d3671fdf.jpg
1a6a37ca3c3c6efd88e7106d28af1206.jpg
2222d2c9cc777ed644c44f70d39d85d3.jpg
 
reklama
Do góry