reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Liv śliczne,
Papciarkowa super łóżeczko ;-)

Dziewczyny a ja z czystym sumieniem mogę polecić serię MAM butelki są genialne. Dla mnie dużo lepsze od Aventu który też miałam na początku. Jeśli zamierzacie kupować np Avent że względu na Laktator to rozumiem ale jeśli nie to może warto popatrzeć też inne firmy ;-)
Oczywiście smoczki też MAM super piękny design i wygodne jak patrzę na mojego małego dużego już ;-)
 
reklama
Agnieszka, ja zaplacilam 30 euro (nie na przecenie).


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja jestem przeciwna kupowaniu zestawow butelek :-) sama zrobilam ten blad w pierwszej ciazy. Maly nie zalapal aventu I wszystko.poszlo do oddania bo synek pil tylko ze zwyklych supermarketowych. Teraz kupie jedna srednia bytelke z najmniejszym smoczkiem albo avent albo tt I popatrze na to MAM bo nigdy nie slyszalam. Jak zalapie butelke to dopiero kupie kolejne :-)
 
Ja w tej ciazy jeszcze nic nie kupilam bo nie znam.plci a wszystko inne mam.
Dlaczego trzeba czekac do 2 trymestru? To zabobon. Mam kolezanka ktora dopiero sie stara a juz pomalu cos kupuje. Wyprawka to spory wydatek wiec lepiej rozlozyc sobie to w czasie. Niz wszystko na.ostatnio chwile. Czasami mozna trafic na.fajne.promocje.

Ja sama kupilam wozek w drugim miesiacu ciazy. Bo trafila sie okazja kupic taki jak chce uzywany za bardzo male pieniadze
 
Ja wolę poczekać jeszcze troszkę. .. to już nie długo :)
A różnie bywa ... tyle dziewczyn juz od nas odeszło. .. nie to ze chce być pesymistka. .. ale r9znie bywa stąd wole poczekać aż będzie ten 12 tc
 
Neilla ja mam.po Lenie łózeczko ale takie zwykle i do mebli by nam teraz nie pasowalo a tu okazja byla uzywane jak nowe za 100zl i jeszcze taka fajna wanienke mi laska dorzucila wiec nawet sie nie zastanawialismy.
Ruda ja do malej tez kupilam szybko wozek w lipcu zaszlam we wrzesniu wozek kupilam.
Aria tak naprawde co ma.byc to bedzie żadne zakupy tego nie zmienią
 
Ruda zobacz MAM. Butelki dla najmniejszych mają odkrecane dno łatwiej umyć. Mają dziurki antykolowe. I smoczek łatwiejszy do chwytania bo taki splaszczony.
Link do: MAM BABY butelki, kubki MAM dla niemowląt
Link do: Produkty MAM - medyczne akcesoria dziecięce
Smoczki też super. Duży wybór świecące w ciemności, zdrowsze dla zgryzu bo cieńsze, małe duże a gama wzorów ogromna ;-)
Ja już nie patrzę nawet na inne marki.

Ja też nie zakładam że się coś nie uda. Wolę myśleć pozytywnie.
 
reklama
Aria gdyby niedaj Boze cos sie stalo zawsze.mozna schowac I poczekac na.odpowiedni moment albo oddac komus potrzebujacemu. Nie mozemy odrazu zakladac najgorszego :-)

Wlasnie takie okazje sa super I nie ma co sie zastanawiac tylko trzeba brac :-)
 
Do góry