reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Ja jestem zakupoholikiem, a jak cos po promocji to nie nie odpuszcze haha. A do tego pracuje dla firmy Esprit, ktora rowniez produkuje ciuszki dla niemowlat.. Jak sie dowiem jakiej plci jest moje dziecko to mi hamulce puszcza :o


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Ja póki co nie kupuje nic do momentu poznania płci. Mam wszystko po córce, wózek, łóżeczko i fotelik kupiliśmy unisex więc luzik. Nie odmowie sobie jakiś zakupów nawet jak będzie druga dziewczynka :)
 
Virtuti u mnie tak samo, tez mam wszystko po córce i unisex. Wózek mamy beżowy, wiec moze byc i dla chlopca. Ale spacerowke sobie chyba fundne nowa jak juz bedzie sie trzeba do niej przesiąść. Tylko wanienka bedzie nowa potrzebna bo wyrzucilam.

Pisalyscie o butelkach. Mialysmy Dr Brown's, czyszczenie klopotliwe, ale sprawdzily sie. Z Aventu akurat corka nie chciala pić.

Dla mnie przyda sie laktator elektroniczny bo mialam tylko reczny z Aventu.
 
Wesoła ja też miałam ręczny z Aventu i nawet jak się mało korzysta to uciążliwe tak cisnąć. Ten może sprzedam i kupię nowy elektryczny
 
A ja mialam reczny aventu i jak dla mnie porazka kupilam taki zwykly z pompka jak nasze mamy mialy i ten jak pociagnal to lecialo i lecialo ale teraz chyba kupie elektryczna madele mini
 
No ja wlasnie tez sie meczylam z tym ręcznym a pokarmu i tak duzo nie mialam. Tez chce teraz z medeli kupic. Mialam juz wtedy zamiar, mąż mnie jakos odwiodl od tego (wiadomo drogie sa) a ja go glupia posluchalam. A teraz i tak bede musiala kupic.
 
reklama
Do góry