reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka

reklama
Mam podobny rożek, też z wkładem kokosowym......a nie możw być za sztywny, bo dzidzi byłoby nie wygodnie.Ja swój wypróbowałam na koleżanki synku 3 tygodniowym,,,,,,,,jest świetny ten rożek.
A śpiworek też super, ale wydaje mi się ze jest zbędny , bo za długo nie posłuży, bo nie za dużo zima się podróżuje z maleństwem- ale to moje zdanie.
 
ja będę zmuszona dużo podróżować, więc dla mnie będzie niezbędny.
Gdybym nie musiała prowadzić nowego interesu to pewnie też bym siedziała z dzidziolkiem większość czasu w domku, no ale siła wyższa:tak:
 
Frodo, ja myślę, że śpiworek fajny, ale przeglądałam inne oferty tej firmy i jeszcze bardziej mi się podoba taki grubszy z owczej wełny. Bo ja mam wózek taki 2 w 1 składany a nie normalna gondolę. I pomyślałam, że śpiworek wystarczyłby jeszcze na następną zimę. Na końcówkę tej to nawet jeszcze normalnego kombinezonika nie kupiłam - cały czas myślę czy warto. Bo mam takie grube wdzianko +ten spiworek który zamierzam kupić... jak myślicie - wystarczy? to dobry pomysł?
 
ja kupiłam kombinezon taki welurowy, cieńszy już trochę, żeby posłużył już na wiosnę, rozmiar 68. A na zimę grubo dzidzię ubiorę pod spód, potem kombinezonik, rożek i wsadzę do gondolki, okryję kocykiem i na pewno nie zmarznie :)
 
:-)wlasnie wrocilam z zakupow. dzis zrobilam pierwsze zakupy dla maluszka.kupilam wyprawke do szpitala: ciuszki, rozek z wkladem kokosowym i z podusia, duzy kocyk - 110*140. noi zamowilam wozek i lozeczko.:tak:



zrobie potem zdjecia to przesle.pozdrawiam .kaska
 
reklama
Do góry