reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka

reklama
aha....................:confused:

myślałam, ze już się rzuciłaś i na wózek:-D:-D:-D

jakby co to daj znać jak z cenami:tak: (na wszelki wypadek), bo ja tylko spacerówkę , jakby co hihihihihi

ja dopiero w lutym , lub marcu po brykę będę jechała
jeszcze zobaczę co z tym fotelikiem, czy dzidzia kuzynki już wyrosła
 
po świętach będę wystawiać na allegro regał-komodę-wanienke kompielową 3w1 w bardzo dobrym stanie Może któraś z Was ma ochotę na taką Ja z braku miejsca przy drugim dziecku niestety muszę się jej pozbyć a to super sprawa Nowa kosztuje ponad 200 na allegro ja chcę dużo mniej i na pewno się dogadam co do ceny Piszcie na priv lub na aszyczek@tlen.pl
jest w kolorach uniwersalnych Jak potrzeba więcej zdjęć to tez wyśle
 
Witam mamuśki :happy:

Ja w podobnej sprawie jak Kasia ;-)

Wysprzedaje ciuszki po moim synku ... jesli któras była by zainteresowana to zapraszam na:
https://www.babyboom.pl/forum/sprzedam-f39/ubranka-dla-maluszka-do-rozmiaru-74-a-16487/
ceny zawsze mozna jeszcze ponegocjować ;-)
oczywiscie bede tez na bierząco dokładac kolejne pozycje ciuszków

oprócz ciuszków mam jeszcze inne rzeczy typu spacerówka, huśtawka, chodzik, mata itd ... zainteresowanym wyśle maila

pozdrawiam i serdecznie zapraszam :happy:
 
WitamZa niedługo tez bede mamusia i pomalu bede musiala zaczac kupowac wyprawke (termin mam na wrzesien) chcialabym sie was zapytac ile kosztowala was wyprawka dla dzieciaczka i ile was wynosi miesieczne utrzymanie dziecka. Pytam bo zostane samotna matka bez pracy na utrzymaniu rodzicow :(
 
Dominisia przykro mi, ze bedziesz samotną mama :-(. Utrzymanie dziecka jest dosc drogie nie ma co sie oszukiwać. Jezeli nie bedziesz karmic piersią to dojdzie koszt mleczka puszka 22 zł i starcza róznie, na poczatek na tydzien potem ok 3 dni. Wyprawka to też różnie. 4 kaftaniki, 4 spiochy, dwa sweterki, 4 body, skarpetki, łapcie z dwie czapusie z 10 pieluszek tetrowych - to minimum na poczatek.
Codzienne utrzymanie:
-to konieczne, pieluszki od 25-50 zł za 80 szt pieluszek jednorazowych. Moj synek przez pierwsze dwa miesiace w 1-1,5 tyg zużywał taką paczke.
- jakiesz husteczki jednorazowe nawilzone do pupy dzieci - ale to akurat nie jest konieczność wystarczy woda i waciki
- tanie i dosc dobre są kosmetyki Nivea (bambino, canpol to też Nivea), Hipp
- ubrania warto kupowac używane albo poprosić znajomych, nawet w hipermarketach są dosc drogie ciuszki, nawet ci powiem, ze droższe od sklepow typu H&M czy C&A bo jak tam zrobią promocje to ceny są niskie a hipermarketach są ciuchy jakosci bylejakiej
Myśle, ze w miesiacu na utrzymanie dziecka potrzebujesz ok 500 zł.
Wózki 3 w 1 są do kupienia w marketach nawet za 600 zł i dają rade, łóżeczko + wyposazenie mozna kupic nawet za 300 - 400 zł poszukaj na allegro.
 
Dominika to nie moja sprawa ale postaraj sie, nawet sądownie o to zeby ojciec dziecka a jeżeli jest niepełnoletni to jego rodzice sie dokładali na dziecko.
 
dzieki za odpowiedz troche mnie to zszokowalo bo wole sie nie ogladac na ojca jak juz takie numery wyprawia a niewiem skad wezme na to kase tym bardziej ze nie mam jak isc do pracy bo bede musiala byc z dzieckiem a dopiero w czerwcu skoncze szkole
 
reklama
Zachowywac sie tatus dziecka moze jak mu sie zywnie podoba ale na dziecko powinien kłaść i powinnas sie o to postarac.
 
Do góry