reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

reklama
Ja chce kupić tiny love Wielofunkcyjny leżaczek-bujaczek-łóżeczko 3w1 Tiny Love 18kg :: TINY LOVE

Chyba że znacie innej firmy taki, w którym dziecko może zupełnie płasko leżeć? Chce z niego korzystać od początku jako kołyski czy przenośnego łóżeczka do spania w ciągu dnia a później tez do karmienia czy zabawy


ooo jakie fajne z tą opcją drzemki.

będąc w ciązy z moja kochana Zołzą, marzyłam o takim czymś http://www.abcdziecka.pl/kolyska-coneco-nana-simplicity/

wiem ze gadzet i zbedny - zwłaszcza jak ma sie mieszkanie, a zwłaszcza zwłaszcza jak sie mieszka w 1 pokoju i posiada łózeczko tradycyjne - tak było w przypadku poczatków zycia z Olą, ale jest taka stylowa :-) jakbym mieszkała w domu to.... pewnie tez by mi K. to wyperswadował bo mma łóżeczko turystyczne :-)
 
Vani model bardzo modny, ja mam ten granatowo biały z czerwonymi dodatkami. Wiem ze jeszcze.kilka mam chce je kupić.
Ja byłam w szoku jak się dowiedziałam ile się czeka dlatego od razu ostrzeglam mamy.które chcą czekać do ostatniej chwili.

Dzięki za wypowiedzi dotyczące lezaczkow. Poproszę o to.na prezent :)
 
Vani wózek super , mój m kolorem jest zachwycony, kurcze my myśleliśmy jechać zaraz po świętach po wózek i tak też dziadkowie zadeklarowali się wyłożyć kase na wózek i sama teraz nie wiem czy jechać już i zapłacimy sami a dziadkowie oddadzą czy czekać.
 
Ladyli my tez chcielismy po swietach kupic ale moj m mowi chodz pojedziemy zobaczymy modele jakie są i sobie cos upatrzymy, a tu dowiadujemy sie ze tyle trzeba czekac wiec zlozylismy zamowienie wybralismy kolor wplacilismy zaliczke i czekamy na dostawe do sklepu, jak bedziemy odbierac to zapłacimy resztę, tych z wystawki nie chcialam bo kolory to blekitny i seledynowy ktory wpadal w niebieski a po drugie one byly juz trzachane na rozne sposoby a nie chce takiego "uzywanego" jak sobie potestowalam super sie prowadzi jest leciutki i zwrotny poprostu idealne subaru dla mojej nadi :-D
 
reklama
Do góry