reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2009' rozpoczęty przez blondynkapoznan, 21 Październik 2008.

1. blondynkapoznan

blondynkapoznan powrot po miesiacach

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja juz mam kupiony przez tesciowa spioszek z czapeczka, 7 par skarpet, czapke, rekawiczki niedrapki.Moja mama kupila gondole Mutsy.

2. agata077

agata077 Czerwcowa mama 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja uwazam ze jeszcze za wczesnie na zakupy ale napewno pierwszy bedzie detector tetna w okolicach 16 tygodnia :)

3. reklama
  4. ell

ell Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u mnie pewnie jak przy Oti zakupy zaczną sie jak będę rodzić:tak: maż dostanie liste i na zakupy:-)

5. blondynkapoznan

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja kupuje juz teraz moj TŻ juz liste napisal.My bedziemy stopniowo kupowac bo finansowo trzeba dac rade.

6. KluseczkaS

KluseczkaS Czerwcowa mama 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dla nie tez zdecydowanie za wczesnie- finansowo teraz czy potem trzeba bedzie te pieniaze wydac ale to taka dluga droga.. Marza mi sie zakupy ale... same wiecie.

7. ell

ell Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dokladnie kluseczkas zawsze mozna zrobic skarbonkę na wyprawkę dla dzidzi:) ja oczywiscie będę się rozglądać za różnymi rzeczami, tak aby potem dać gotową liste co i gdzie i za ile,aby mężuś nie przepłacił:) ostatnio teściowa pomogła mu zrobić zakupy:tak:

8. blondynkapoznan

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nas jeszcze czekam ślub w styczniu wiec wydatkow mamy sporo.Ale damy rade.

9. Sunniva

Sunniva grudzień'06, czerwiec'09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No ja też uważam, że to jeszcze za wcześnie:tak: Wiele rzeczy będę miała po Majce, wózek, łóżeczko, fotelik do samochodu. Ciuszki to się zobaczy, jak będzie dziewuszka to niewiele będę musiała dokupić, mam tego stosy;-) ale i tak skuszę się na coś nowego:tak: A dla chłopca to zaszaleję:-)

10. reklama
  11. martusia_78

martusia_78 Mama Wrzesien05Czerwiec09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja narazie nie zamierzam nic kupowac. Wydaje mi sie, ze jeszcze jest za czesnie.

Kupilismy corci laptopa, a w slepie byla promocja, ze jak sie kupi powyzej jakiejs sumy to daja druga zabawke gratis no i dali nam zabawke grajaca dla bobaska wiec pierwsza rzecz jest w domku i czeka :-) ;-)

12. wesolutka

wesolutka MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mnie korci, gdy widzę coś fajnego dla niemowlęcia, ale... trochę za wcześnie, myślę:sorry2: Głównie ze względów praktycznych - jeśli będzie chłopak, to tak, jak Sunniwa niewiele dokupimy. Jeśli będą kitki - drżyjcie w posadach, sklepy ;-):-D

Wczoraj była u nie koleżanka, która ma zmysł co do ciąży, terminów płci itd. "Wywróżyła" mi synka gdy zaszłam w ciążę w Adasiem, wczoraj stwierdziła, że wyglądam zupełnie inaczej, więc pewnie na córkę :happy2:

Poleć forum