reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2009' rozpoczęty przez blondynkapoznan, 21 Październik 2008.

1. blondynkapoznan

blondynkapoznan powrot po miesiacach

ja juz mam kupiony przez tesciowa spioszek z czapeczka, 7 par skarpet, czapke, rekawiczki niedrapki.Moja mama kupila gondole Mutsy.

2. agata077

agata077 Czerwcowa mama 2009

ja uwazam ze jeszcze za wczesnie na zakupy ale napewno pierwszy bedzie detector tetna w okolicach 16 tygodnia :)

3. reklama
  4. ell

ell Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

u mnie pewnie jak przy Oti zakupy zaczną sie jak będę rodzić:tak: maż dostanie liste i na zakupy:-)

5. blondynkapoznan

ja kupuje juz teraz moj TŻ juz liste napisal.My bedziemy stopniowo kupowac bo finansowo trzeba dac rade.

6. KluseczkaS

KluseczkaS Czerwcowa mama 2009

Dla nie tez zdecydowanie za wczesnie- finansowo teraz czy potem trzeba bedzie te pieniaze wydac ale to taka dluga droga.. Marza mi sie zakupy ale... same wiecie.

7. ell

ell Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

dokladnie kluseczkas zawsze mozna zrobic skarbonkę na wyprawkę dla dzidzi:) ja oczywiscie będę się rozglądać za różnymi rzeczami, tak aby potem dać gotową liste co i gdzie i za ile,aby mężuś nie przepłacił:) ostatnio teściowa pomogła mu zrobić zakupy:tak:

8. blondynkapoznan

Nas jeszcze czekam ślub w styczniu wiec wydatkow mamy sporo.Ale damy rade.

9. Sunniva

Sunniva grudzień'06, czerwiec'09

No ja też uważam, że to jeszcze za wcześnie:tak: Wiele rzeczy będę miała po Majce, wózek, łóżeczko, fotelik do samochodu. Ciuszki to się zobaczy, jak będzie dziewuszka to niewiele będę musiała dokupić, mam tego stosy;-) ale i tak skuszę się na coś nowego:tak: A dla chłopca to zaszaleję:-)

10. reklama
  11. martusia_78

martusia_78 Mama Wrzesien05Czerwiec09

Ja narazie nie zamierzam nic kupowac. Wydaje mi sie, ze jeszcze jest za czesnie.

Kupilismy corci laptopa, a w slepie byla promocja, ze jak sie kupi powyzej jakiejs sumy to daja druga zabawke gratis no i dali nam zabawke grajaca dla bobaska wiec pierwsza rzecz jest w domku i czeka :-) ;-)

12. wesolutka

wesolutka MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

mnie korci, gdy widzę coś fajnego dla niemowlęcia, ale... trochę za wcześnie, myślę:sorry2: Głównie ze względów praktycznych - jeśli będzie chłopak, to tak, jak Sunniwa niewiele dokupimy. Jeśli będą kitki - drżyjcie w posadach, sklepy ;-):-D

Wczoraj była u nie koleżanka, która ma zmysł co do ciąży, terminów płci itd. "Wywróżyła" mi synka gdy zaszłam w ciążę w Adasiem, wczoraj stwierdziła, że wyglądam zupełnie inaczej, więc pewnie na córkę :happy2:

Poleć forum