reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

blondynkapoznan

powrot po miesiacach
Rozwiązania
0
ja juz mam kupiony przez tesciowa spioszek z czapeczka, 7 par skarpet, czapke, rekawiczki niedrapki.Moja mama kupila gondole Mutsy.

reklama

agata077

Czerwcowa mama 2009
Rozwiązania
0
ja uwazam ze jeszcze za wczesnie na zakupy ale napewno pierwszy bedzie detector tetna w okolicach 16 tygodnia :)

ell

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
u mnie pewnie jak przy Oti zakupy zaczną sie jak będę rodzić:tak: maż dostanie liste i na zakupy:-)

blondynkapoznan

powrot po miesiacach
Rozwiązania
0
ja kupuje juz teraz moj TŻ juz liste napisal.My bedziemy stopniowo kupowac bo finansowo trzeba dac rade.

KluseczkaS

Czerwcowa mama 2009
Miasto
Dublin
Rozwiązania
0
Dla nie tez zdecydowanie za wczesnie- finansowo teraz czy potem trzeba bedzie te pieniaze wydac ale to taka dluga droga.. Marza mi sie zakupy ale... same wiecie.

ell

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
dokladnie kluseczkas zawsze mozna zrobic skarbonkę na wyprawkę dla dzidzi:) ja oczywiscie będę się rozglądać za różnymi rzeczami, tak aby potem dać gotową liste co i gdzie i za ile,aby mężuś nie przepłacił:) ostatnio teściowa pomogła mu zrobić zakupy:tak:

Sunniva

grudzień'06, czerwiec'09
Miasto
Legnica
Rozwiązania
0
No ja też uważam, że to jeszcze za wcześnie:tak: Wiele rzeczy będę miała po Majce, wózek, łóżeczko, fotelik do samochodu. Ciuszki to się zobaczy, jak będzie dziewuszka to niewiele będę musiała dokupić, mam tego stosy;-) ale i tak skuszę się na coś nowego:tak: A dla chłopca to zaszaleję:-)

martusia_78

Mama Wrzesien05Czerwiec09
Miasto
Wojkowice/Omagh
Rozwiązania
0
Ja narazie nie zamierzam nic kupowac. Wydaje mi sie, ze jeszcze jest za czesnie.

Kupilismy corci laptopa, a w slepie byla promocja, ze jak sie kupi powyzej jakiejs sumy to daja druga zabawke gratis no i dali nam zabawke grajaca dla bobaska wiec pierwsza rzecz jest w domku i czeka :-) ;-)

reklama

wesolutka

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Rozwiązania
0
mnie korci, gdy widzę coś fajnego dla niemowlęcia, ale... trochę za wcześnie, myślę:sorry2: Głównie ze względów praktycznych - jeśli będzie chłopak, to tak, jak Sunniwa niewiele dokupimy. Jeśli będą kitki - drżyjcie w posadach, sklepy ;-):-D

Wczoraj była u nie koleżanka, która ma zmysł co do ciąży, terminów płci itd. "Wywróżyła" mi synka gdy zaszłam w ciążę w Adasiem, wczoraj stwierdziła, że wyglądam zupełnie inaczej, więc pewnie na córkę :happy2:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry