reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

dee83 gdy Sandra miala 1 rok i 9 miesiecy to przyjechalysm do irlandii. Tatus zakupil lozeczko dla malej razem z oslonka. Bardzo fajnie sie sprawdza.

A tak wyglada.
22pf5.jpg

Plecam. Moze i u Was sie sprawdzi.
Starczy dziecku na dlugo.

Ja mam teraz w planach kupic lozeczko ze szczebelkami, ktore mozna zdemontowac na podobne do tego co teraz ma moja corcia. No nic zobaczymy ;-)

Zakupy dla bobaska juz z checia bym robila, ale wydaje mi sie, ze jeszcze troche za czesnie ;-) Poczekam ale nie wiem jak dlugo wytrzymam ;-):-)
 
reklama
rzeczywiście świetne !! ciekawe czy można u nas dostać. mnie by się przydało coś co można by było złożyć na dzień, ale jak pomyśle i pokombinuje to może się znajdzie miejsce. dzięki za podpowiedź
 
Nasze male przez pare miesiecy bedzie spalo w takiej kolysce bujanej a pozniej tez mamy zamiar kupic Viki takie lozko z oslonkami bedzie juz miala ponad dwa lata to mam nadzieje ze sie szybciutko przyzwyczai.Z pare miesiecy chcemy ja przeniesc do jej pokpju bo na razie spi w lozeczku ale w naszym pokoju,a nie chce wsystkiego robic jak sie male urodzi o bedzie dla niej za ciezko...
 
mnie korci, gdy widzę coś fajnego dla niemowlęcia, ale... trochę za wcześnie, myślę:sorry2:

Ja też gdy wchodzę do sklepów z ciuszkami niemowlęcymi miałabym ochotę zacząć robić zakupy. Ale rodzina mi odradza, mówią, że za wcześnie. Chyba z zakupami się wstrzymam, jak będzie wiadomo, czy to chłopiec czy dziewczynka. :-)
 
Ja chcę taki z nosidełkiem, fotelikiem i pompowanymi kółkami - czterema, bo próby poprowadzenia trójkołowych kończyły się śednio ciekawie :-D
A te 4-kołowe, o których mówię, są bajeczne - zakochana jestem :-)
Mają tyle tych toreb, miejsc na różne rzeczy, ustawień... no i ten zajefajny fotelik. Dla mnie rewelka!
Aha! Mój wózek koniecznie musi mieć w sobie jakieś pomarańczowe elementy - strasznie energetyczny i pozytywny kolor :-) Jeden z typów na zdjęciu :-)
 

Załączniki

  • C5 grafit pomarańcz.jpg
    C5 grafit pomarańcz.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 93
cypisia, ja mam bardzo podobny do tego na twoim zdjęciu, tylko w kolorze zielono-czarnym (ciemny zielony). Też ma pompowane koła i jest wielofunkcyjny (nie ma jednak fotelika). Praktyczny i jestem z niego bardzo zadowolona.
Mam jeszcze osobno lekką spacerówkę, ale to był nietrafiony zakup, bo jest źle wyważona i trudno się ją podnosi na krawężnikach.
Jak kupujecie wózek, poproście sprzedawcę o jakiś ciężar (tak ok. 10 kg), to może być jakiś karton ze sklepu. Niech włoży ten ciężar do wózka i sprawdźcie, czy normalnie można wózek przechylić do tyłu. Ja nie sprawdziłam, a teraz się męczę na krawężnikach... a wózek kosztował 300 zł :wściekła/y:
 
Cypisia dokładnie ten wózek ostatnio mi się spodobał. Na początku oglądałam trzykołowce, jednak trochę się naczytałam, a że zamierzam spacerować dość sporo, najchętniej po leśnych ścieżkach, to chyba zdecydowanie lepszy będzie 4-kołowy i pompowany. Poza tym nie mam żadnego doświadczenia jeśli chodzi o wózki i nie chcę też wydać dużo pieniędzy. Mam nadzieję, że w miarę rozwoju wątku, coś się wyklaruje;-)



 
Cypisia dokładnie ten wózek ostatnio mi się spodobał. Na początku oglądałam trzykołowce, jednak trochę się naczytałam, a że zamierzam spacerować dość sporo, najchętniej po leśnych ścieżkach, to chyba zdecydowanie lepszy będzie 4-kołowy i pompowany. Poza tym nie mam żadnego doświadczenia jeśli chodzi o wózki i nie chcę też wydać dużo pieniędzy. Mam nadzieję, że w miarę rozwoju wątku, coś się wyklaruje;-)

venice24 ja mam 3-kołowca i jestem z niego bardzo zadowolona. Sprawdza się i w mieście i na leśnych drogach i nawet na plaży dawał radę bez problemu:tak: Jest to mój pierwszy i jedyny wózek, kupowałam 2-funkcyjny: gondolkę i spacerówkę i nie zamieniłabym go na żaden inny. Ważny przy tego typu wózku jest rozstaw kół tylnych, musi być dosyć szeroki bo inaczej wózek będzie niestabilny. Koła najlepiej pompowane i co ważne 3-kołowce są lżejsze niż wózki 4-kołowe, np. ten wózek który wkleiła cypisia waży około 20kg. dodaj jeszcze wagę dziecka, która będzie coraz wyższa i jest co dźwigać:tak:

A to mój wózio:




 
reklama
Sunniva Twój też jest bardzo ładny i ma pompowane koła, więc rzeczywiście wydaje się być super. Do tej pory jak oglądałam trzykołowce, wszystkie były na małych kółkach z przodu i to mi się nie podobało. Waga ma duże znaczenie- oczywiście. Poza tym zależy mi, żeby można było wpiąć fotelik i śmigać np. na zakupy szybkie.
Wcześniej interesowałam się tylko wózkami lekkimi, zwrotnymi, ale po zastanowieniu się, stwierdziłam, że ma być on też wygodny dla mnie i dzidzi, ma dobrze amortyzować. No i nie ma być drogi (około 1000 zł, może ciut więcej).
Nie bez znaczenia jest też kosz na zakupy i inne pierdoły... Na szczęście mamy jeszcze duuuużo czasu, :-)więc będzie dobrze...aha.. ile twój pojazd kosztuje?




 
Ostatnia edycja:
Do góry