reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków -ubranka, wyprawki itd

Ja mam to samo nie chce tak drogiej pościeli wole kupić tańszą a resztę kasy na coś innego dla maluszka wydać ;) bo pościel nie jest jak dla mnie najważniejsza bo na wystawy z łóżeczkiem jeździć nie będę :-p
 
reklama
U mnie jeśli chodzi o pościel to pewnie kupię w IKEA, podobają mi się wzory, a i gatunek jest bardzo dobry (mam pare kompletów dla dorosłych i nie mogę narzekać).
Łóżeczko chcę proste, białe, bez baldachimu- jakoś nie przemawia do mnie taki strojny ton :(
I pewnie też będzie z IKEA, nie mają one co prawda szuflad, ale jak coś to dokupię te pojemniki, które mogę wsunąć pod łóżeczko.
Jak byłam na tagrach dziecięcych dostalam katalog z mebelkami dziecięcymi, jest tam jedna seria, która mi się ogromnie podoba. Wzór marynarski- morski/ śródziemnomorski.
Niestety na razie dzieciątko będzie z nami w sypialni i nie mamy tam miejsca na te śliczne mebelki (np. szafa w kształcie takiej budki do przebierania jak naplaży, kosz siedzisko do karmienia).
 
Jannet-ka fajne te szuflady z IKEI są, bo są zamykane, a pod łóżeczkiem (ja miałam nie zamykaną) u nas strasznie sie kurzyło. Teraz napewno kupię z Ikei.
 
*Alicja* no właśnie dlatego, że zamykane, zwłaszcza, że w domu psiak, który się sierści na potęgę :)

A jeszcze zostając w temacie Ikei, to na innym forum polecono mi pieluszki we wzorki. Poleciałam i kupiłam, naprawdę słodkie :)
torva-koc__0115684_PE269259_S4.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry