reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków -ubranka, wyprawki itd

reklama
Do mnie zaczął przemawiać akrylowy bo sama mam taki i jest cieplutki ;)
A chciałam poznać wsze opinie ;)

A jeszcze mam pytanie w sprawie wanienek :-p macie lub kupujecie zwykłe czy jakies inne??
 
Ostatnia edycja:
Ja mam akrylowy hiszpański, taki większy, 9 lat temu go kupiłam i do tej pory jest super, dokupię tylko mniejszy, no chyba, ze koleżanka mi odda kocyk - śpiworek
 
Andzia - najlepszy bawelniany, 100%,ale go nie ujelas.
Akrylowego osobiscie nie polecam,bo nie oddycha, nie przepuszcza powietrza
Mikrofibra - bardzo mieciutka, mozna kupic :-D
 
Też jestem za naturalnymi rzeczami i właśnie bawełniany kocyk chodzi mi po głowie.
Tylko chyba muszę poszukać takiego z bawełny o dobrym gatunku, bo nie chciałabym mieć po kolejnym praniu szmatki do wycierania podłogi ;)
 
reklama
W domu to uzywałąm tylko takiego lekkiego zimą- a do spania kołderka więc kocyk gruby był tylko na spacery..........a latem to pod bawełniana pieluszka spał
 
Do góry