reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków...

kamilka87

Majowe mamy'08
Dołączył(a)
30 Październik 2007
Postów
5 171
Miasto
kielce
Ostatnia edycja:
reklama
Ja kupowac nie bede ale od pierwszej ciazy gdzie bylo juz blisko zeby kupic i az do dzisiaj niezaprzeczalnie i nieodwolalnie naszym numerem jeden jest wozek quinny zaap. Zwlaszcza ze wzgledu na to ze jest leciutki latwo sie prowadzi i sklada sie w taki malutki plecaczek wiec i do bagaznika bez problemu i na plecy do autobusu. My jestesmy typem podroznikow wiec bardzo patrzymy na to zeby wozek byl latwy w transporcie. Obydwoje skonczylosmy turystyke i rekreacje ta pasja nas polaczyla i kiedys bedziemy jia chcieli zarazic nasze dziecko. Stad ten wozek :)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 156
remember mieliśmy ten wózeczek dla Amandy jak miała około 9 miesięcy jak spacerówke, kompletnie odradzam dla małego niemowlaczka - lepiej jakiś z gondolą kupić. Ten wózek jest idelany na warunki w uk - spacerki po chodniczkach czy sklepach ale np w Polsce w lesie na piachu koła bez przerwy sie blokowały..
 
Wiem wiem male plastikowe kolka maja swoje wady :) My jestesmy przygotowani na taka sytuacje bo mamy wozek od rodziny w pl od 2 lat w garazu :) wiec ten quinny bylby tylko do jazdy po uk :) na chodzenie po orach i tak kupowalibysmy plecak z nosidelkiem a wozek raczej na wyjazdy do zwiedzania wiekszych miast deptaki muzea albo spacer jakis sciezka rowerowa wzdluz brzegu morza :)
 
No ja też na razie nie planuję żadnych zakupów, ponieważ wózek mam, specjalnie kupowaliśmy taki uniwersalny, zabaweczki są. NO i tylko zależy czy chłopiec, czy dziewczynka, bo jeśli panienka, to trzeba będzie kupić ciuszki.:-D:-D:-D
 
My wózek już mamy, ale zastanawiam się nad dostawką Buggypod. Niby komaptybilny z naszym wózkiem.

Co do innych rzeczy to w pokoju u Anieli trzeba będzie wcisnąć jeszcze jednego lokatora, ale już powoli widzę co, gdzie i jak poprzestawiać i dostawić :)
 
Dla malenstwa bede musiała od podstaw kupic, bo po młodszym synu wszystko oddawałma ze względu na to, ze juz ciązy nie planowała,ale jak widac ona zadecydowała za mnie :) Tak to jest kochac sie bez zabezpeiczenia i liczyc na dni płodne i nie płodne.Takze po tej ciązy wdrazam w zycie tabletki anty.Łózeczko, materacyk do niego i lezaczek co prawda rózowy da mi moja przyjaciółka, ma córke półtora roku wiec jak znalazł mi sie przyda, nawet jak bedzie 3 syn, mysle , ze nie bedzie mu przeszkadzał rozówy kolor na niektorych sprzetach hehe...komode z przewijakiem mam,tylko trzeba bedzie odswiezyc ją.Wozek .ubranka dla malenstwa musze kupic, nosidełko..podgrezewacz do butelek pozyczyłam kiedys bratowej, mam nadzieje, ze mi go odda teraz :)Wanienka,reczniki, kocyki, rozek..posciel i kołderka z poduszeczka do kupienia.
 
Ja na szczęście mam wszystko po synku i cały czas jeszcze odkładam ;-) tak że już pudło z rozmiarówką 56-62 na szafie będzie czekało;-) Jedynie za czym teraz patrze to spacerówka dla synka, bo wczesniej kupilismy 3 w1 ale ta spacerówka to taki kolos że szok. Jedynie jestem zadowolona z gondoli i z fotelika
 
My chyba zaczniemy od zakwaterowania małego lokatora w naszej sypialni. Trochę tam będzie kombinowania i przestawiania mebelków ale damy radę :-) Póki co upatrzyłam sobie takie łóżeczko dla Smerfika. Jak podrośnie to można przerobić na zwykłe łóżko.

SUNDVIK Łóżko dziecięce - IKEA

no i do tego przewijaczek odrazu z miejscem na schowanie wszystkiego

SUNDVIK Stół do przewijania - IKEA
 
reklama
Do góry