reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

reklama
Kto nie wybiera ten nie wybiera ja już wiem jaki kupię :D hihi już wybrany , wybór padł na iCandy peach bloomsom double :)
Plan jest ale realizacja dopiero po wakacjach bo mamy quinny buzz 4 i chcemy jeszcze przez wakacje przejezdzic a pózniej sprzedamy i zakupimy iCandy młody najpierw będzie jeździł sam a pózniej dołączyły dolna gondolke i bedą jeździć we dwoje ;):D:)
 
ja nie mam pojecia jaki wozek,,bo ja mialam 9 lat temo wozek...hyh....
musze wogole poogladac...jakie istnieja..
al
e ciuszki male,,to juz bymz checia...ech nakupowala,,chodze i ogadam...
 
my planujemy przeprowadzkę i jak bedzie blok bez windy to chyba zdecyduje sie na lzejszy niz ten Retrus bo sam stelaz to chyba z 15 kg i ciezko okropnie to bylo wnosic...ale ja lekkich nie znam..espiro kolezanka miala ale poza wyglądem i lekkim to funkcjonalny sie nie okazał...mały kosz i to siedzenie kubełkowe...mamy czas w sumie..

uwielbiam ciuszki tez juz bym nakupowala ale czekam do 12 tc wtedy bede spokojniejsza :-) tylko uniwersalne trzeba kupowac przynajmniej teraz póki,płec nieznana...ale ma być córka i koniec kropka
:-D
 
Ja miałam taki wózek Mothercare Mychoice 4-wheeler Pram & Pushchair | Mothercare (szary) byłam z niego bardzo zadowolona, bo to zarazem gondola i spacerówka. Pięknie się składa. Można zmienić kierunek jazdy tzn. przodem lub tyłem do kierunku jazdy.
Jest taka siateczka, o której wspomniała jedna z Was. Rewelacja na upalne dni. Do wózka bez żadnych dodatkowych adapterów można wpiąć fotelik samochodowy Maxi Cosi.
Pożyczyłam go znajomej, ale nie wiem w jakim jest stanie więc nie zakładam że moje nowe dziecię w nim jeszcze pojeździ. Wszystko zależy jak go szanowali. Pożyczyłam jak mój synek miał 1,5 roku bo kupiliśmy spacerówkę Wózek Maclaren Volo Black Spacerowy - Ceneo.pl waga 4 kg. Moje dziecię nie spało nigdy w wózku, więc zdecydowałam się na wersję nie rozkładaną do spania. Używamy go do dziś. Mój syn ma teraz 3 lata.
 
Ja mam ciuszki malutkie po Kamilku ale muszę zakupić kombinezon,pieluchy tetrowe,kocyk jakiś,pościel i wypełnienie(bo tą Kamilową dawałam kuzynce)reczniczki,jakieś ubranka do szpitala nowe i potem do odwiedzania przychodni itp no i wiadomo pampersy,smoczki,butelki(nastawiam się w razie W bo z Kamilem miałam mało pokarmu i musiałam go dokarmiać od 5tyg),kosmetyki.Sobie koszule do karmienia,jakieś majtki poporodowe,staniki z dwa do karmienia.No a resztę wanienkę,foteliki mam no i wózek muszę zakupić.Ciekawe co zapomniałam jeszcze wpisać.Dziewczyny na allegro są fajne zestawy małych ubranek i tanie niektóre tylko wiadomo nie kupujcie za dużo bo dzieci szybko rosną a taki maluszek się szybko nie brudzi przecież.I właśnie lepiej jest wziąsc od rodziny jakieś ciuszki(jeśli jest możliwość) jak wydawać kasę nie potrzebie na zbyt wiele ubranek.Ja miałam tyle tego że nawet w połowę nie zdążyłam ubrać Kamila.Teraz też już mi kuzynka i żona kuzyna męża zostawiają jakieś ciuszki ale dla dziewczynki ewentualnie.znlazłam takie coś

5 el. Komplet poscieli posciel do lozeczka 135x100 (3202565600) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


lub

http://allegro.pl/8-el-posciel-dziecieca-120x90-do-lozeczka-gratisy-i3190865851.html


http://allegro.pl/wyprawka-6-cz-dla-noworodka-i3198768856.html

http://allegro.pl/wyprawka-dla-noworodka-15-czesci-i3204876076.html

http://allegro.pl/r-56-wyprawka-dla-noworodka-5cz-duzo-kolorow-pl-i3170501993.html
 
Ostatnia edycja:
U nas decyzja co do wozka to juz raczje podjeta... bedzie Stokke Xplory

Stokke-Xplory-all-configurations.jpg


A co do ciuszkow to mamy mnostwo po chlopcach, czesc caly czas w uzyciu, ale jak sie okaze ze bedzie dziewuszka to zaszaleje z ciuszkami i gadzetami dla dziewczynki... a co :))))
 
Szyszunia- no to tatus zaszalal. Fajnie kupowac ciuchy dla takiego mini bobika.

Moj wozek to iCandy Cherry. Jest on najlzejszy z iCandy ,wazy tylko 9.8 kg caly.
Alexander juz nie chce w wozku jezdzic ,wiec mam nadzieje ,ze zupelnie do grudnia sie odzwyczai. dostanie za to platforme do wozka.

50784dec0f8f33b2df998af89356d9863841.jpg

Witaminka- jakos nie moge sie ustosunkowac do Stokke. Generalnie do firmy. cos mnie w niej drazni. wiadomo designerstwo na full. I wszyscy chwala. Ale ceny maja absurdalne i jak widze ten plecaczek przy wozku to... :p
Powiedz co jest takiego super w ich produktach?

Baska- powodzenia w wybieraniu poscieli. Masz niezly wybor.

Ja nic nie kupuje, mnie wymyslam ,nie mam imienia , wciaz w sumie nie wize. Dopuki nie zobacze serduszka..
 

Załączniki

  • 50784dec0f8f33b2df998af89356d9863841.jpg
    50784dec0f8f33b2df998af89356d9863841.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 45
reklama
no my po synku mamy tylko łóżeczko z materacem, pościel i stojak na wanienke:) duzo trzeba kupic ale mam liste z poprzedniej ciazy i bede sie jej trzymac :) wózki tez juz patrzyłam i mam 2 wybrane ale zdecydowac sie nie moge... mieszkamy w domku jednorodzinnym i w górzystym terenie także musze miec stabilny wózek i chce tylko głęboki ma 6-7 miesiecy:)
i tak numer jeden to Peg Perego Culla Classico Velo kolor College
http://global.pegperego.com/kleinkinder-catalogus/2013/Culla

a drugi to Inglesina Vittoria Comfort kolor Marina lub Nappa
http://www.inglesina.pl/products/view/6#&panel1-1&panel2-1&panel3-1&panel4-1&panel5-1

wyprawke zaczne kompletowac jak poznamy plec albo ok 20tc
 
Ostatnia edycja:
Do góry