reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

reklama
dziewczyny w jakie kosmetyki dla malucha sie zaopatrzyłyście? z jakiej firmy? ja poki co mam krem ochronny na kazda pogode mydelko oliwke sudocrem ... i to chyba tyle nie mam pojecia co jeszcze potrzeba
 
Ja polecam maść linomag (zielony) a jak by sie juz pupcia czerwieniła to Bephanten maść po jednym dniu nawet niepełnym czerwona pupcia była już różową ;-):-) oilatum do kąpieli, disnemar do noska, maść Maltan na bolące brodawki i sutki bardzo dobra jest:tak:
 
właśnie, dziewczyny, oglądałam ostatnio ten linomag, ale tam kilka rodzajów jest, czy któraś z Was może mi powiedzieć, który rodzaj jest na co? w sensie - kiedy się używa którego?
 
tigi, taki biało-zielony, w tubce

popieram w.w kosmetyki, też mam Maltan, Linomag, Bepanthen, Sudocrem, serię Nivea baby, do nosa mam Marimer w kropelkach i też jest ok. Do kąpieli Oillan, krem do buzi Mustela hydra bebe. Na razie uczulił nas raz krem nivea na każdą pogodę, ale jutro zrobię drugie podejście, może uczulenie nie było jednak od niego
 
reklama
Do góry