reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

ja wlasnie tez mialam te jednorazówki z babyono i nigdy więcej!

no właśnie dziewczyny, ja miałam te z babyono i one są totalnie beznadziejne!!! dlatego potem zwykłe bawełniane zakładałam.
a co do tych hartmanów to są rewelacyjne i dobrze się trzymają, a bella była beznadziejna.
 
reklama
fakt, hartman ma dość drogie produkty ale naprawdę warto. Pamiętam, że w szpitalu moooocno leciało i już samo to uczucie to gromny dyskomfort. W tyc majtach babyono miałam uczucie ze zaraz sie zaparze...
 
Ja trochę zmienię temat. Miała któras z Was kosz mojżesza, bo w sumie zastanawiam się nad kupnem z dwóch powodów-chcę mieć dziecko blisko siebie. Łóżeczko nie może stać bezpośrednio przy łóżku, bo taki mam pokój, pamiętam, że nie mogłam spać jak Mikołaj leżał nie ze mną;) Po drugie jak wyjdę np do kuchni to na początku nie widzę możliwości zostawiania maleństwa z Mikołajem sam na sam w pokoju;/
 
Ostatnia edycja:
venus - na moim kwietniu dziewczyny narzekały na te kosze, bo są dosyć małe. Starczają na 2-3 miesiące. One coś koło 70cm dł maja, a takie male dziecko szybko rośnie. Kilka dziewczyn kupiło kołyski coneco, bo są o wiele dłuższe. Tylko te kołyski są trudno dostępne i drogie... no i nie przeniesiesz ich tak łatwo.. ale maja kółka. Ja sama taka mam, ale mnie denerwowała i przy 2 dziecku nawet ze strychu nie znosiłam ;). Wiem, że jedna z kwietniówek używała zamiast kosza godnolę od wózka. Je można normalnie przenosić, bo mają po bokach uchwyty. Zależy tez od gondoli, bo np. dużo wózków ma takie malutkie gondole, że dziecko po 4m się już do niej nie mieści.
 
Venus potwierdzam, kosz mojżesza mało praktyczny, nie wystarcza na długo plus ma niezbyt wysokie ścianki i zawsze jak patrzę na taki, to się boję, że dziecko wypadnie :dry: My mieliśmy Gabusię przez pierwsze 2 miesiące w gondoli od wózka jak byliśmy w salonie i mimo, że może wyglądało dziwnie, zdawało rezultat :tak: Wygodnie no i nie bałam się, że wypadnie ;-)
 
dziewczyny a doradźcie co zrobić, jaki fotelik kupić. Mam jeden od 0kg- 18kg. Do 13kg jeździ się tyłem i myslę czy teraz kupować drugi dla maleństwa, czy tę kołyskę czy ten 0-18. Kołyskę to wypnę i do domu, wiec wygodniejsza. No ale potem znowu mnie będzie czekać zakup fotelika. Synowi do 18kg jeszcze brakuje więc pojeździ jeszcze troche w tym co mamy.
 
dziewczyny a doradźcie co zrobić, jaki fotelik kupić. Mam jeden od 0kg- 18kg. Do 13kg jeździ się tyłem i myslę czy teraz kupować drugi dla maleństwa, czy tę kołyskę czy ten 0-18. Kołyskę to wypnę i do domu, wiec wygodniejsza. No ale potem znowu mnie będzie czekać zakup fotelika. Synowi do 18kg jeszcze brakuje więc pojeździ jeszcze troche w tym co mamy.

Też mam problem, bo mam 0-18, ale boję się, że jak drugie dziecko będzie takie małe ja Klaudia to ten fotelik nie da rady:no: Wtedy mieliśmy pożyczony 0-13, ale już oddaliśmy. Chyba trzeba będzie kupić, bo sobie nie wyobrażam wypinania dziecka co chwila z fotelika, łatwiej jednak całe nosidełko wyjąć, no i Klaudia była taka malutka, że nawet ten 0-13 był za duży
 
reklama
ja choć mam w zestawie z wózkiem takie zwykłe nosidełko, odkupiłam od koleżanki ten: BeSafe iZi GO
do wózka mi nie pasuje niestety, ale stwierdzam, że w aucie wolę mieć coś porządniejszego.

W salonie czy w kuchni Małego miałam w wózku, a jak był troszkę większy to koc zwinięty kilka razy i na podłodze ;), a w sypialni w łóżeczku.

Jagódka, a jak malutka była Klaudia?
 
Do góry