reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

super sprawa. porozgladam sie u nas za takim cudem:))

a kiedy zamierzacie rozgladac sie za wozkiem, lozeczkiem itp??? nie wiem czemu ale przesiaduje w necie i wyszukuje, to wszystko jest takie piekne:))
 
reklama
Sembonzakura bardzo fajne łóżeczko.
Ja bardzo dużo rzeczy wyprawkowych mam po Igusiu, spory wydatek więc odpadnie.
Mam wózek, kilka worów ciuszków, pościele i poszewki.

Dzisiaj zakupiłam jeszcze takie słodziaki - nie mogłam się oprzeć :-D
IMG_0063.jpgIMG_0064.jpgIMG_0065.jpgIMG_0066.jpg

Musze kupić łóżeczko i komodę, ale jeszcze nic nie wybrałam.
 
ja mam problem bo mam w sypialni łóżko 200cmx160cm a sypialnia jest 3mx2,20m około więc musze zakupić mniejsze żeby zmieścić łóżeczko i wszystko... Macie jakiś pomysł na aranżacje małej sypialni tak aby mieć kącik dla maluszka i na wszystkie potrzebne rzeczy ale także żeby nie zagracić? mogę wstawić później foto...
 
super sprawa. porozgladam sie u nas za takim cudem:))

a kiedy zamierzacie rozgladac sie za wozkiem, lozeczkiem itp??? nie wiem czemu ale przesiaduje w necie i wyszukuje, to wszystko jest takie piekne:))

Ja jeszcze sie nie rozgladalam, ale zapewne kupie teraz takie turystyczne, bo w salonie gdzie male najpierw bedzie spac (z nami) malo miejsca.

Sembonzakura bardzo fajne łóżeczko.
Ja bardzo dużo rzeczy wyprawkowych mam po Igusiu, spory wydatek więc odpadnie.
Mam wózek, kilka worów ciuszków, pościele i poszewki.

Dzisiaj zakupiłam jeszcze takie słodziaki - nie mogłam się oprzeć :-D
Zobacz załącznik 508476Zobacz załącznik 508477Zobacz załącznik 508478Zobacz załącznik 508479

Musze kupić łóżeczko i komodę, ale jeszcze nic nie wybrałam.

Piekne zakupy, tez mam sporo rzeczy po malej.
Ja z wozkiem nie wiem co robic bo jak sie urodzi male to nie wiem czy mala nie bedzie jeszce jezdzic i mysle czy warto zamienic na podwojny:eek:
 
zazdroszczę wam zakupów...ja się boję zapeszać i znowu robić sobie nadzieję, że wszystko będzie gicio...
3 półki ciuszków od koleżanki leżą od grudnia, mam nadzieję że tym razem czekają do maja:blink:
 
a u mnie choć Mikołaj urodził sie nie tak dawno to sporo rzeczy musze kupic bo wiekszosci sie pozbylam nie planujac tak szybko znowu byc w ciazy :/ Chyba musze posciagac swoje rzezcy po znajomych...o ile je jeszcze maja

Zapominjka- sliczne ubranka
 
biedroneczka: ja mam ten sam problem z wózkiem, mały akurat 2 latka skończy i pytanie czy będzie grzecznie chodził za wózkiem? ale mam plan przez zime go nauczyc ;p bo póki co to idzie ale interesuje go każdy kamyk, liść itp. ale jak coś to mam blisko do Parku, będe szła tylko tam, mlody na plac zabaw a drugie spac w wózku i może jakoś damy radę, nie chce tych podójnych wózków kupować
 
reklama
Do góry