reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

hej dziewczyny. Ja wczoraj nabylam stanik do karmienia (bardzo bola mnie (.)(.) i śpie w staniku, jedyny bez fiszbin a dobrze trzymający byl do karmienia ;-), więc mam nadzieję że juz za dużo nie urosną i przyda się później). Dla wrocławianek...Factory Triumph 35 zł. Bardzo wygodny:-)
 
reklama
Ja zamierzam kupic poprostu taka, zeby (.) mozna bylo latwo wyciagnac:-D na allegro widzialam fajne i niedrogie:tak:




O taka np:
*NOWE MODELE *KOSZULE DO KARMIENIA S/M PROMOCJA (2699052670) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Ja o czymś takim właśnie myślałam.

A cycki urosnąć to może ci kochana nie urosną już, ale jak mleczko się pojawi, to będą nabrzmiałe jak balony.
Dobra cena tego stanika:tak:
 
Co do koszulek do karmienia to ja mialam cos takiego:
Koszula do karmienia ciąża Mama LILI M/38 łosoś (2677090125) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Sluzyla mi pod koniec ciazy i potem do karmienia wszelkie te rozpinane a mialam dwie sie rozlazly i byly niewygodne trza bylo odpinac, tu rozchylalo sie zakladki, latwo szybko zaslonic nawet w szpitalu, no i nadal ta jedna mam bo te pozostale, ktore wlasnie kupilam po 20 zl szybko sie rozwalily, rozlazly. Teraz kupie sobie tez jedna elegancka do karmienia juz do domu by nie czuc sie jakbym miala worek na sobie a poprostu troche seksownie przy mezu ;))
Cos takiego np ;)) tylko inny rozmiar szukam ;))
http://allegro.pl/koszula-do-karmienia-ciaza-mama-rene-alles-xl-42-i2662418386.html
 
Biedroneczko ładne, szczególnie ta pierwsza mi się podoba. Trochę jednak kasy mi szkoda, tym bardziej, że nie wiem ile pokarmię.
 
Ja karmilam dobry rok, ale fakt w nocy to tylko 3 miesiace bo potem mala przesypiala i dopiero wolala cycka ok 6, wiec w sumie moze pol roku z tych koszulek korzystalam, ale potem jeszcze w nich spalam, bo rano bylo wygodnie jak sie przebudzilam mala nakarmic zanim jeszce sie ubralam :tak:, ale fakt sa drozsze te koszulki, ale po biustonoszach zauwazylam ze lepiej zainwestowac, bo np biustonosz do karmienia taki zwykly bawelniany okropny,ktory kupilam za 19 zl na allegro, rozwalil sie juz po pierwszym zalozeniu w szpitalu, poprostu zaczal sie pruc, potem zainwestowalam w lepszy i sluzyl mi przez dobry rok i jeszce je mam i pewnie wykorzystam bo prawie niezniszczone
 
Kurcze ja iustonosz do karmienia kupiłam na targu za 12 zł szt. I służyły mi dzielnie :-D
Ale potem i tak zwykłych używałam. Teraz myślę nie kupować i korzystać ze sportowych
 
No i minusem tych tanich bawelnianych do karmienia jest to ze nigdzie nie moglam kupic rozmiaru z obwodem 65 i miseczka F czy G, jak miseczka wieksza to i odrazu obwod
 
reklama
co do kwestii ekonomicznych my mamy fajny patent na wyspie, nazywa się freecycle i jest to społeczność ludzi oddających za darmo nie potrzebne meble, przedmioty itp itd Ogromnie pomogło to nam przy przeprowadzce i teraz liczymy na kilka fantów dla maluszka, takich jak łóżeczko czy wózek (kupowanie nowych zabiło by nas finansowo). Szkoda że w PL tego nie ma na pewno będzie mi strasznie brakowało darmowych fantów po powrocie do ojczyzny :)
 
Do góry