reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

reklama
w I ciąży zaczęłam po 4 mc taki krem z perfecta mama
a staniki miałam taki z esqotic czy jakoś tak i był ok, ale za mały kupiła. Jednak jak pełne mleka to rozmiar albo 2 więciej niż w ciąży ;o
 
no właśnie każda pisze o łóżeczku a co z wózkami jakie najlepsze może polecicie jakieś firmy ja myślałam o takim wielofunkcyjnym no i oczywiście czerwony :) :-)

A wracając do łóżek to, to które pokazała Zapominajka bardzo mi się podoba

Dziewczyny naszło mnie taki pytanie?? co sądzicie o elektronicznych nianiach?? bo maleństwo będzie spało w pokoju obok .


Citrus sto lat i dużo radości zwłaszcza z dziecka ;) :-):-):-)

Jeśli chodzi o nianię to uważam, że do mieszkania jest zbędna. No chyba, że to jakieś ogromne i przestrzeń nie do ogarnięcia.
Moja przyjaciółka kupiła nianię, bo domek mają i wzięli taką najzwyklejszą z Ikea i super się sprawdza.

A jeśli chodzi o wózek to mam po Iggym X-landera xa na pompowanych kołach. Trzy - funkcyjny. I na pewno szybko innego nie kupię. Chyba, że jakąś fajną spacerówkę, ale to też dużo później.
 
ja mam jedo na pompowanych i oczywiście skrętnych kołach, 2w1, czerwony i z dużą gondolą :D
a niania zbędna, nasz mały też spał w pokoju obok i zawsze się go słyszy, w nocy jest bardzo cicho i każdy dźwięk jakby głośniej
 
Zgadzam sie, ze łóżeczko turystyczne fajne, bo młode nie uderzy sie o szczebelki. My mieliśmy szczebelkowe w domu a turystyczne u mamy. Ochraniacze na szczebelki nie spełniły jednak swojej funkcji, gdyż mój 8 miesięczny wówczas brzdac nauczył sie po nich wspinać i !!! Wychodzić z lozeczka. Ale to pewnie wyjątek.
Co do niani ja do tej pory często używam takiej wideoniani, ale bardziej po to,zeby dostrzec czy mały sie nie odkrył lub nie spadł z materaca, na którym obecnie śpi.W mieszkaniu to moze faktycznie zbędny wydatek. Ja nawet teraz podgladam go czy ładnie sie bawi a nie np rysuje po ścianach jak jestem zajęta w innej części domu.
 
co do niani jak dziewczyny pisaly w domu ok do mieszkania zbedna, u mnie jak moj maly tylko kwiknal to bylo go slychac a takie male gardlo drzec potrafi wiec zza sciany sie uslyszy

co do wozeczkow tez slyszalam duzo dobrego o x-landerach, dziewczyny ktore maja jakie macie modele? ja sie pewnie na ten wlasnie wozeczek skusze

natomiast nie polecam kupowania na aukcjach typu - nie wiem czy moge tu to napisac- allegro- moj tata dla mojego synka nie widzac kupil taki szrot ze hej, przywiozl go do de i jakbym miala paczka odeslac to chyba tyle samo bym zaplacila za paczke jak za wozek wiec sie meczylismy ale nigdy wiecej wozka bez ogladania nie kupie :)

ja natomiast zastanawiam sie nad ta niania z monitorem oddechu, nie wiem dlaczego ale strasznie boje sie tej naglej smierci noworodka, wiem ze to nie zdarza sie czesto ale jakos mam lek przed tym
 
reklama
Ja niani przy Zofce nie miałam i teraz kupuję bo mi brakuje czasem tego urządzenia, ale my mamy duży dom i ogród w którym przez lato dzidzia często będzie spała.
Zosia już śpi w "dorosłym" łóżku więc mamy łóżeczko po niej, a zamierzam kupić jeszcze kojec.
Wózek mamy po Zofii jumper X trójfunkcyjny i jest rewelacyjny jesteśmy mega zadowoleni i ma przystępną cenę.
 
Do góry