reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

tez myslałm nad ta dostawka bo bliznaczy jakos mi sie nie widzi a Miko ledwo 2 latka bedzie miał wiec 100% na wlasnych nozkach jeszcze nie da rady. Trochę licze na chuste dla malucha bo problem wozkowy to problem głównie weekendowo/popoludniowy (w ciagu dnia Mikołaj jest w zlobku ) a w tedy raczej jestesmy we dwoje wiec moze damy rade z gondola i parasolka
 
reklama
znaczy devi nie planujesz przerwy w żłobku?? ja właśnie planuje z mlodymi posiedzieć wieć poł roku spacerów z dwójką :D też myślałam o chuście ale nie wiem czy małemu nie lepiej w wózku jednak pospać, wtedy ja na placu zabaw mogę ze starszym poszaleć, a latem to też ciepło tak sobie przywiązać dzieciaka....

a 2 latki chodzą, tylko nei daleko, no i pytanie czy za rączke tam gdzie ja chce czy nie bardzo, póki co zabieramy czasem młodego za rączke do sklepu koło bloku i schodzi nam z 15 minut w obie strorny, ale młody zadowolony że az szok
 
chmurka- przerwy w zlobku nie zamierzam robic, nie biore tego w ogole pod uwage bo i wiekszego sensu nie widze. Ja bede miala dwóch bablow na głowie, potem znowu powrót do złobka a maluchy sie szybko odzywczajaja a tak jeden szczesliwy w zlobku a dla drugiego bede miala spokojnie czas w ciagu dnia przez pierwsze miesiace bo potem tez do zlobka pewnie wysle. Z chodzeniem u nas tez srednio - tzn. M. chodzi swietnie ale nie za raczke tylko w swoja strone choc ostatnio widze postepy w tym temacie :)
 
Ja zakupów nie planuję robić przynajmniej do czasu jak nie poznamy płci. Także jeszcze zapewne kilka tygodni przede mną. A potem muszę kupić wszystko od zera. Bo po synku wszystkiego się już dawno pozbyłam ;)
 
devi ja też mam smyka takiego małego jak Ty, wózek to temat wyjątkowo ciężki.. Mój mąż pracuje do 18 w weekend studia. Więc jestem zdana tylko na siebie. Przez pierwsze miesiące spędzę czas na ogródku do końca września, Ignaś będzie się bawił a dzidziuś większość dnia spał:) Raz dziennie myślałam spacerówka plus chusta. Podwójny wózek to strata pieniędzy.. Potem gdy drugie dziecko podrośnie to mam w domu dwuosobowa przyczepkę do roweru ,która spełnia też rolę wózka.. Jest ona od 18 mies gdy się jedzie rowerem, a wózek gdy dziecko stabilnie już siedzi 7-8 mies. Taka przyczepka nie musi być droga ja mam taką---

PRZYCZEPKA ROWEROWA 2-OSOBOWA JOGGER AMORTYZOWANA (2699404935) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Super sprawa, polecam gdy lubicie rowery, lepsze od krzesełka:-)


A z ciuszków polecam lupilu - LIDLA i Zare gdy są ostatnie wyprzedaże ( ciuszki bardzo tanie)
 
reklama
Do góry