reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

pewnie można kupić bez tej płytki, bo niania normalnie bez niej działa... jedno mogę powiedzieć (odpukać w niemalowane) ale niania jest nie zniszczalna: wszędzie ją ze sobą zabieramy, lata z nami na wakacje itd.

kessy też chcemy to kupić. A masz model z 2 czy z 1 płytką? Bo słyszałam, że te z 1 częściej dają fałszywe alarmy. U Was też się alarm uruchamiał?
 
reklama
ZAKUP WÓZKA: czy któraś z Was używa wózka TUTEK Tambero? Noszę się z zamiarem kupna tego wózka 2 w 1 ale nie znalazłam wielu opinii na jego temat. Co o tym wózku sądzicie?
 
Kessy tak o tą chodziło (jakoś inaczej tą nazwę usłyszałam i dlatego nie mogłam znaleźć.patrzyłam już ceny używanej bez monitora to ok.200zł,chyba taką zakupię
 
witajcie kolezanki!!!!
zapraszam ponownie na moje aukcje,dla kolezanek z bb daje rabat 5% na wszytsko!!!!
wystarczy,ze po zakonczeniu aukcji napiszesz do mnie ze jestes z bb a dolicze rabat na koncu!!!!

zobaczcie czy macie takie spiworki dla malenstw:
DISNEY PAJACYK ŚPIWOREK Z GUMKĄ Z USA CUDO gratis (3109839621) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
PAJACYKI ŚPIWORKI Z GUMKĄ Z USA 2 SZTUKI CARTERS (3109841219) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wszystkie sa nowe,nieuzywane,ja rodzilam w pazdzierniku wiec nie przydaly mi sie,ale z doswiadczenia wiem(mam corke z czerwca)ze takie spiworki/body sa idealne na lato,do wozka,nie krepuja ruchow itd...

jezeli ktoras sie zdecyduje to sprzedam wszystkie 3 za 24zl+przesylka-napisz mi tylko maila,ja aukcje zakoncze przed czasem i przesle dane do przelewu!!!Naprawde polecam,bo sama na córce przetestowalam ...a sprzedaje 3 w cenie 1....firmy disney/motherhood i carters nie usze reklamowac jesli chodzi o gatunek

ponadto zapraszam na inne moje aukcje-mam super levisy na czas "po ciazy",nówki jedynie za 40zl...wysoki stan zakrywa brzuch,a marki tez nie musze reklamowac...rozmiar 40-42...zapraszam

popatrzcie tez na inne moje ciuszki,robie mega mocne zblizenia zebyscie zobaczyly jakosc ubranek,a mam ich naprawde bardzo duzo

99% z USA...


zapraszam drogie kolezanki,wiele mam z bb juz kupowało u mnie ciuszki i nadal kupuje

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Dziewczyyyyynyyy!! :wściekła/y:
Nie zeszły mi te żółte plamy na ubrankach (o które pytałam kilka(dziesiąt) stron wcześniej).
Wymoczyłam w Vanishu i jeszcze jakimś innym odplamiaczu, siedziały prawie 2 godziny i się moczyły. Plamy troszkę zbladły, ale ubranka poza dom się nadal nie nadają :angry:
Chyba wyślę P do biedronki po odplamiacz, bo podobno dobry (jakiś OXY czy coś w ten deseń)-,-.... zobaczymy. Jestem w totalnej desperacji.
Obstawiam, że to plamy po oliwce, bo czytałam że lubią z biegiem czasu wyłazić :szok:
 
współczuje,w sumie już nic nie ryzykujesz więc próbuj z wybielaczem...po oliwce?być może bo też pakowałam czyste a teraz na nie których były żółte plamy:dry:
 
Tak mi się wydaje, że po oliwce właśnie bo na śpioszkach mam równo tu gdzie nóżki się zaczynają, a wyżej nie ma. Za to na kaftaniku są dosłownie wszędzie :szok:. Jak mnie coś nie trafi wcześniej, i uda się tego pozbyć to dam znać -,-.
Już nawet proszkiem do pieczenia próbowałam i klapa. A w sodę się dziś wyposażę i jutro zacznę walkę.:happy2:
 
reklama
Rysia - a próbowałaś już płynu do naczyń ?
najlepiej zaprać w Ludwiku, a potem normalnie uprać

poza tym możesz wypróbować Klar - odplamiacza, Ace do koloru, Ariel w płynie lub mydełko albo płyn dr Beckmann w takiej małej buteleczce, specjalny do tłustych plam

te plamy faktycznie mogą być po oliwce
ja używam Bambino, bo to jedyna oliwka, która mnie nie uczula, ale plamy po niej są chyba najgorsze i właśnie żółkną bardzo, tyle, że świeże, to bez problemu mi schodzą w Ludwiku

mam nadzieję, że w końcu zejdą, bo szkoda ciuszków :tak:
 
Do góry