reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
A jakie kolory tych rękawiczek?
czarny ,braz ,roz.czarny odkupi kolezanka :-),dla nas pozostale

postanowilam zostawic 5-palczaste (jakos sprobujem)bo dzis zalozylam jej po Wiktorku z jenym paluszkiem i nic nie mogla wziasc do reki w piaskownicy,niewygodnie jej bylo,


Agulam prałam je już dwukrotnie i wyglądają jak na początku :) Nie zbiegły się ani nic :)
dzieki za odp



Muszę zrobic liste potencjalnych prezentow pod choinke i na milkołajki dla małej bo dziadkowie/chrzesni juz dopytuja co kupic.
Póki co mamy na liście:
- sanki (od nas na mikołajki)
- zestaw stolik plus krzeselka (od nas pod choinke)
- ciastolina PlayDoh (czy jak to sie pisze....)
- szczeniaczek uczniaczek
- kuchnia
- tablica do pisania

Co byscie jeszcze proponowały? Odpadaja róznego rodzaju klocki bo mamy całe pudło. Tak samo ksiązki - mamy cały stos i ciagle ich przybywa.
sporo tego,nie bedzie wiedziala czym sie bawic:-Dchociaz znajac zycie to u nas tez sporo sie nazbiera:baffled:
a moze jeżdzik?ja sie nastawilam ze kupie Oli ten co ma Agatka Wiolan,z przyczepka hello kity,chociaz obawiam sie omiejsce na autko:-D
a moze lalke,gadajaca,sikajaca,wozek

tysia do swiat to nam stron braknie bo tyle bedzie pomyslow:-D
 
to ja polecę jeszcze zabawki anglojęzyczne:tak:. Mody oprócz 'bejbi', parę dni temu zaskoczył mnie 'bye bye'. Wyłączałam akurat bębenek, który mówi właśnie 'bye bye', a Karol powtórzył za nim ' ba baj' i pomachał rączką.:-)
 
Dziewczyny może, któras jeszcze potrzebuje kurtki? Kupiłam używaną w bardzo dobrym stanie. HM, duże 86. Na Stacha byłaby na wiosnę (ciepła jest na watolince) albo na zimę ze sweterkiem, spokojnie sie zmiesci.

Za 30pln odsprzedam.
Staś miał na sobie pół godziny.
IMG_3103.jpgIMG_3100.jpgIMG_3102.jpg

+ znaczek, powiedzmy 5 ziko

I jeszcze body Mothercare, nówka sztuka z metkami 18-24 m-ce, na moje oko to 92 jest klasyczne. Mankiety z guziczkami, kolor bardziej jak na pierwszej fotce. Prezent ale nie nasz stajl ;-)

20 ziko + znaczek

IMG_3107.jpgIMG_3105.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
nie wiem czy to europejska akcja czy tylko we wloszech ale ja widzialm dzisiaj w H&m przeceny ...szalu nie ma 30%..ale udalo mi sie kupic taniej kurteczke na zimniejsza jesien tfu tzn cieplejsza...typ grantaowia wiatrowka na misku z kapturem..na stronie nie widze..musi to byc stara kolecja z wiosny chyba albo z zeszlej zimy
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, potrzebuje ktoś ciepły (baaaaardzo cieply) sweterek w idealnym stanie (jak nowy)

hema.jpg

szerokosc pod paszkami 27cm x 2
długość 35cm
, dł.rekawa od pachy 23cm
dł.rekawa od wszycia stojki 34cm

kupilam na Allegro ale okazal sie na moją Agusię za wąski ;/ no ale ona waży juz prawie 14 kg wiec sie nie dziwie.

Cena 17 zł razem z wysyłką. Jak ktos chętny to prosze PW.
 
Dziewczyny, potrzebuje ktoś ciepły (baaaaardzo cieply) sweterek w idealnym stanie (jak nowy)

Zobacz załącznik 402536

szerokosc pod paszkami 27cm x 2
długość 35cm
, dł.rekawa od pachy 23cm
dł.rekawa od wszycia stojki 34cm

kupilam na Allegro ale okazal sie na moją Agusię za wąski ;/ no ale ona waży juz prawie 14 kg wiec sie nie dziwie.

Cena 17 zł razem z wysyłką. Jak ktos chętny to prosze PW.
no to na nas też będzie mały bo w tej samej wadze się miescimy:)
 
reklama
Do góry