reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
he he a ja przeczytalam ze elwi chce gore(bluzke,koszulke) z krokodylem:-D


jzu kiedys byla mowa na ten temat ale dam rady wertowac bb

jakie macie zmywarki?jestem ciemna w tym temacie,prosze o rady,kazda bezdie cenna,
wady/zalety
 
Ostatnia edycja:
he he a ja przeczytalam ze elwi chce gore(bluzke,koszulke) z krokodylem:-D


jzu kiedys byla mowa na ten temat ale dam rady wertowac bb

jakie macie zmywarki?jestem ciemna w tym temacie,prosze o rady,kazda bezdie cenna,
wady/zalety

ja mam whirpola ze showanym paneem i gdyby nie to ze byla gratis do mebli kuchennych to bym ja wywalila w cholere... zreszta nei ja jedyna jestem niezadowolona z whirpoola..

za to fajna jest siemensa ze schowanym panelem.. jest cicha i bardziej pojemna niz whirpool
NOWA ZMYWARKA SIEMENS SN65L000EU + GRATIS - TANIO! (3130011131) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
przede wszystkim ma swiatelko sygnalizujace prace (jest cicha i swiatelko czasami pomaga kontrolowac czy zmywarka chodzi zanim sie ja otworzy, a swiatelko widac na podlodze), moi sasiedzi dobrzy maja taka i sa mega zadowoleni.. 3 lata z nia sie nic nei dzieje, podczas gdy do naszego whirpoola byl juz 2 razy serwis...
a szwagierka musiala wymienic swojego whirpoola po 5 latach bo sprzet sie okazal nienaprawialny cenowo
 
reklama
Agulam, ja mam sprzęt boscha,zmywarkę, kuchenkę, płytę grzewczą, okap BOSCHA od 2003 r i NIC się z tym nie dzieje, zmywarka chodzi non stop, po to 45tka i ani razu nie było serwisu (ODPUKAAAĆ!!) więc ja polecam BOSCHa.
 
Do góry