reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
O, to ja reflektuje na zarowe dresy, bo u nas też tylko te nie spadają. Justme jaki rozmiar masz do odsprzedania?
na koszulę też bym się skusiła z odorczonym terminem płatności:sorry: i jeśli jest taka opcja???? No chyba, że któraś jest chętna od razu?
 
Jakby ktos do HM-u sie wyboral z tym kuponem to prosze o info. U nas HM dopiero zaczynaja budowac. .....tzn galerie w której bedzie ;)
 
Estragon, nie ma sprawy...!:) To zaklepana, nie zwracam do sklepu, wyślę Ci, jak będę obok poczty ;)A spodnie dresowe mamy na 2-3 lata, tzn. takich będę się pozbywać.Aga, przyyyyyykro mi.....;-)
 
rany Malina no nie pomyślałam, dzięki wielkie:)
no i jak udało sie kupic?


Oleska fajne zakupy

Tysia super ubranka upatrzylas dla Agusi,sweter z kotem super:tak:

ja w tym roku jakos na wyprzedazach nie poszałałam:-(,z chwila pojscia do przedszkola pewnie jakis wypad na zakupy zrobie,jako ze pogoda dopisuje gramy ciagle krotkie spodenki,a jak przyjda chłodneijsze dni to wiekszosc za krotkich sie okaze....

kupon z hm na pewno sie przyda:-)ale jak mysłicie jeden kupon=jeden zakup czy mozna wiecej?
 
Justme dzięki!:) Dresy teraz nosi na 2-3 latka (98 cm), niestety potrzebuję większe:happy2:.

Ja zaszalałam, bo Młody powyrastał mi ze spodni i bluz, złożyłam ogromne zamówinie w next i przyjaciółka ma mi je przywieźć z Anglii pod koniec sierpnia:-).

Byłam dzisiaj w HM i jest kilka fajnych rzeczy dla chłopców, nowa kolekacja jeszcze nie przebrana:tak:.
 
Byłam dzisiaj w HM i jest kilka fajnych rzeczy dla chłopców, nowa kolekacja jeszcze nie przebrana:tak:.
to ja nie byłoam, tylko tyle co na stronie intern, widziałam i też przypadła mi do gustu nowa kolekcja:), tyle że na razie nuszę trochę ubrań posprzedawać i dopiero coś kupie:tak:
 
reklama
to ja nie byłoam, tylko tyle co na stronie intern, widziałam i też przypadła mi do gustu nowa kolekcja:), tyle że na razie nuszę trochę ubrań posprzedawać i dopiero coś kupie:tak:
dlamnei tez ok nowa kolekcja,w reserwed tez ,jako ze nei mam głowy do spzredawania,wystawiania ostatnio porozdawałam sporo wiec miejsce sie znajdzie na nowe:-D
 
Do góry