reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Hej dziewczynki mam do sprzedania spodenki ciążowe H&M rozmiar 44 - prawie nówki sztuki - nosiłam je tylko do pierwszego prania bo potem rozrosłam się w biodrach i zrobiły się za małe :-) jeśli jesteście zainteresowane piszcie na priv.

Pozdrawiam :)
 
reklama
Widzę, że nie tylko ja mam chęć na zakupy :-) Na razie wypisuję sobie jakie rzeczy trzeba kupić, w jakiej ilości, na co zwrócić uwage przy zakupie wózka,łóżeczka itd...a ciuszki oglądam tylko dla dziewczynek :-D Mam nadzieję, że to córka bedzie, przyjaciółka mi wywróżyła ;-)
 
Widzę, że nie tylko ja mam chęć na zakupy :-) Na razie wypisuję sobie jakie rzeczy trzeba kupić, w jakiej ilości, na co zwrócić uwage przy zakupie wózka,łóżeczka itd...a ciuszki oglądam tylko dla dziewczynek :-D Mam nadzieję, że to córka bedzie, przyjaciółka mi wywróżyła ;-)
jak utworzysz taką listę to prześlij ją do mnie, bo ja nie mam teraz głowy do tego :-( wózek mam już w sumie upatrzony tylko cena mnie trochę przeraża 1500 zł ale fakt, ze wielofunkcyjny to na 2-3 lata bapewno będzie..
łóżeczko chcę użyane, ale kołyskę nową
 
Jakąś wstępną już mam, głównie opierałam się na opiniach innych mam. Ale tak naprawdę, to umowna lista, bo każdy ma inne oczekiwania. Tak jak jedne mamy w ogóle nie korzystały z przewijaków, podgrzewaczy pokarmów, laktatorów itp tak inne nie wyobrażają sobie bez nich życia. To samo tyczy się ubranek, jedne uważają kaftaniki i półśpiochy za niezbędne, inne wolą body i śpioszki. Dla każdego co innego :tak:. Największy problem mam z wózkiem :crazy: Mieszkam na IV p. bez windy, więc musi być lekki, a wielofunkcyjne ważą kilkanaście kilo :eek: Porządny wózek na gumowych dmuchanych kołach też lekki nie jest, a plastikami w śniegu i błocie się zakopię, jak nadejdzie jesień :confused2: Łóżeczko wiem że musi być porządne, drewniane , nie jakieś tam turystyczne.
 
Jej.. ja nie mam pomysłu na nic. Chciałam łóżeczko po mnie ale mama mówi, że jest za duże.. Dostanę kombinezony i kurtki które jeszcze ja nosiłam! Są w idealnym stanie i były zawsze takie śliczne ;) Straszliwie mi się podobały i bardzo żałowałam gdy z nich wyrosłam.. Znalazłam śliczną kołyskę ale jest za droga. To samo jeżeli chodzi o wózek..
 
Jej.. ja nie mam pomysłu na nic. Chciałam łóżeczko po mnie ale mama mówi, że jest za duże.. Dostanę kombinezony i kurtki które jeszcze ja nosiłam! Są w idealnym stanie i były zawsze takie śliczne ;) Straszliwie mi się podobały i bardzo żałowałam gdy z nich wyrosłam.. Znalazłam śliczną kołyskę ale jest za droga. To samo jeżeli chodzi o wózek..
to szukaj używanych, ja bede większośc miała używanych, jeśli masz mały budżet to nie kupuj kołyski, bo dziecko zaraz wyrośnie z kołyski a i tak będzie trzeba łózeczko kupić...
 
Łóżeczko sliczne ale wolałabym jasne zeby pasowało do reszty mebli ;) Chciałabym to w którym ja spałam i mój brat... i kuzynostwo :D Tyle zdrowych ślicznych dzieciaków w nim spało ;)
 
reklama
Ja mam łóżeczko po Emilce więc to mam z głowy, pozostaje cała pościel no i dużo innych rzeczy bo reszty nie mam już... ale cóż nie ma większej frajdy niż kupowanie takich cudeniek...
szkoda że na to jeszcze czas....
 
Do góry