reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Aga fajna czapa:)
JUlita te buty sa z ccc no nie ,fajne ogldalam je ale moj T stwierzdil ze sa papierowe jakies:eek:

My mamy takie buciki
Kids’ Crocband™ Iridescent Gust Boot | Kids’ Boots | Crocs Official Site

,ten drudi zestaw kolorystyczny z fioletemkupione w marcu na wyprzedazy za połowe ceny :)

i takie
Product Detail | H&M PL

kurtke mamy z 510115 kupiona tez w lutym na wypzredazy

jeszce chcialam jakis płaszcyk ale musze sie dopiero rozejrzec,jutro moze skocze do rekids bo mam -20% na dzieciece

w ogole chlopka łatwiej ubrac ,kupisz buty zimowe i potem pasuja i do dzinsow i na sportowo a dziewczynka juz ma gorzej;-)
 
reklama
crocs nr C10
a te hm 27 bo mala rozmiarowka

jak kiedys bezdiesz miala mozliwosc to kup majce crocsy super sa,ubrudzi na podworku,moment wkladasz pod wode wycierasz i jak nowe:)

kupilam je w lutym albo marcu ,balam sie czy trafie w rozmiaar ale sie udalo.minusem crocsow jest rozmiarowk bo robia czasami podwojne nr i roznica m-dzy nrjest 2 cm:szok:
ogladalam jej ostatnio klapki ale te co mierzyla byly na styk a kolejene o 2cm wieksze,a fajne byly i -50%
 
udało mi sie dzis wybrac do lidla,w zyciu nie widzialam tylu ludzi pod sklepem:szok::szok:ponad100 ich bylo na pewno,jak otworzyli sklep to biegli:-D

udało mi sie kupic dzieciom spodnie i kurtki :-)
na pewno bede mial do spzredania spodnei na 98-104 bo wzielam Oli i Antkowi po 2 pary bo nie moglam sie zdecydowac na kolor;-)i bezdiemy po poludniu pzrymierzac.
dam wieczorem znac jak leza bo Ola w pzredszkolu jest.
LIDL
 
Agulam, to ja pewnie będę chętna na spodnie :tak:
a o Lidlu to mi szef właśnie mowił, ze rano przejeżdzał obok Lidla i szoku doznał, myślał, że coś darmo dają, dopiero go teraz uświadomiłam, że ubranka były hehe.
ale już kilka osób mowi, że z Lidla fajne te zimowe ciuszki są.
 
na spodnie to i ja tez bylabym chetna ale nie wiem czy rozm 98/104 nie bedzie maly?
No i o jakosc chcialam zapytac?
 
udało mi sie dzis wybrac do lidla,w zyciu nie widzialam tylu ludzi pod sklepem:szok::szok:ponad100 ich bylo na pewno,jak otworzyli sklep to biegli:-D

udało mi sie kupic dzieciom spodnie i kurtki :-)
na pewno bede mial do spzredania spodnei na 98-104 bo wzielam Oli i Antkowi po 2 pary bo nie moglam sie zdecydowac na kolor;-)i bezdiemy po poludniu pzrymierzac.
dam wieczorem znac jak leza bo Ola w pzredszkolu jest.
LIDL
a jakie masz spodnie??? jak czarne albo rozowe to ja bym byla chetna

julita, mnie sie wydaje, ze na Maje rozmiar 110/116 bylby dobry, bo Maja większa i wyższa od Oli czy Agaty..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry