reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Niezbyt, bo może sie jeszcze przydać.... Rozmiarowo jeszcze nam posłuzy. Najwyżej jesli okaze sie ze nie nadaje sie do dalszego uzytku to wtedy pogadamy o odkupieniu. Napisz mi adres na prv to ci wysle jutro, zeby na pewno doszło.
 
reklama
julita tysia ma racje ,bolerko bezdie ok,bluzka pod spod :no:

Julita - super sukienki ;) Zaloze sie ze jeszcze za tyle samo je sprzedasz ;)

W HMie byłam i oczywiscie tych bluzek ani spodni nie bylo ;/ Młodej wziełam jeansy na gumce i sukienke sweterkową. Spodnie 110 - sa ok. Sukienka 110-116 musi jeszcze chwilke poczekac. Generalnie aktualne ciuszki dla dziewczynek - nic ciekawego.

Za to w ReKidsie kupilam superancka bluzkę z rękawem 3/4 ;) i wogole wiekszy wybór niz w ReKidsie u nas.
jaka sukienke sweterkowa wzielas?wpanterke moze?

ja wczoraj tez chwilke bylam w hm i bylo sporo innych rzezcy jak bylam ostatnio,czapki rekawiczki juz sa:szok:
wzielam Oli kamizelke(bezrekawnik) w kwiaty,ostatnia sztuka byla ,pani mowi ze zeszly od razu bo tanie
 
Sukienke wziełam szaro - rózową. Nie ma jej juz na stronie, więc chyba jakaś poprzednia kolekcja. Na dlugi rękaw.


O taka: http://allegro.pl/nowa-piekna-sukienka-tunika-hm-110-116-i3488448928.html

Tak poza tym to widzę że większosci rzeczy z kolekcji na stronce nie bylo w sklepie ;/


Kurcze, niech szybciej rozbudowują galerie u nas, chciałabym miec HM pod nosem, inne sklepy zreszta tez.....
 
Ostatnia edycja:
Byłam ostatnio u nas w H&M i strasznie się zawiodłam. Jestem tak rozczarowana że brak mi słów :no:
Połowy rzeczy które sobie upatrzyłam nie ma w sklepie (bo oni nie dostają wszystkiego co jest na stronce). To po cholerę jest na stronce???:confused:
Z tego co było połowy nie było rozmiaru :crazy: było albo na 1-2lata albo 6-8:confused: No bez jaj.

kupiłam taką koszulkę mimo że wolałam szarą z dinozaurem
hmprod

hmprod


hmprod


Ze spodnie też same maleńkie dlbowielkie rozmiary więc wybrałam 2 pary
hmprod

hmprod

Taką chustkę na szyję (jedyny kolor jaki był)
hmprod

Dokupiłam jeszcze dresy, koszulkę i sweterek, których nie ma na stronce
 
Bylam dzis przypadkowo w biedronce, a tam tyle bajerow dla dzieci:
-kalosze z futerkiem w srodku
-plaszczyki p.deszczowe
-parasoleczki
-genialne pizamki disneya bawelniane, kupilam mlodemu z samolotami 23,99 i mlody id razu chce w niej spac
- sliczne traperki jesienne zamszowe byly, akurat rozmiaru nie bylo na Tomka, bo pewnie bym mu kupila :-p
- byly dwupaki bluzek z dl. Rekawem, ale nie dla chudzielcow :-p
- fajne sukieneczki dla dziewczynek tez widzialam z takiej chyba grubszej bawelny.
 
Aga kupilam te śliczne traperki dla Oli ale moja panna (ostatnio bardzo wybredna:no:)ani razu nie chciala ich pzrymierzyc i wczoraj oddalam,siostra wziela Antkowi granatowe ,fajne,bezowe tez mi sie podobaly

Kupowala ktoras piżamke od JUST?
 
Aga kupilam te śliczne traperki dla Oli ale moja panna (ostatnio bardzo wybredna:no:)ani razu nie chciala ich pzrymierzyc i wczoraj oddalam,siostra wziela Antkowi granatowe ,fajne,bezowe tez mi sie podobaly

Kupowala ktoras piżamke od JUST?
Ja bym chciala bezowe, ale u nas nigdzie juz nie bylo rozmiaru:sorry2:

a Just juz rozpoczela sprzedaz?
 
Aga tak spytalam ale nawet nie pomyslalm:dry:pzreciez czasami to dlugo trwa,pamietam jak Wiolan pisala ze fajne bo chyba na fb widziala
 
reklama
Do góry