reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Julita - w piątek jade do Lublina na szkolenie, mam nadzieje ze uda mi sie wyrwac na zakupy. Musze rozmiary zobaczyc na żywo, bo młoda wyskoczyla do gory. Z HM-u nie mamy nic z dlugim rekawem. Krótki rekaw na 98-104 jest za mały. Wiec wychodzi ze 110-116 trzeba brac, ale nie wiem czy rekawy nie ebda za dlugie.

A jakiej sukienki szukasz? W znaczeniu na jaka okazje?
daj znać jak z rozmiarami:)
 
Julita - super sukienki ;) Zaloze sie ze jeszcze za tyle samo je sprzedasz ;)

W HMie byłam i oczywiscie tych bluzek ani spodni nie bylo ;/ Młodej wziełam jeansy na gumce i sukienke sweterkową. Spodnie 110 - sa ok. Sukienka 110-116 musi jeszcze chwilke poczekac. Generalnie aktualne ciuszki dla dziewczynek - nic ciekawego.

Za to w ReKidsie kupilam superancka bluzkę z rękawem 3/4 ;) i wogole wiekszy wybór niz w ReKidsie u nas.
 
dziewczyny a mam pytanie
czy do tej sukieneczki różowej pasuje różowa bluzeczka pod spód czy raczej biała?
original.jpg
 
Ja bym dokupiła bolerko, zamiast zakładac bluzke pod sukienkę. Nie pasuje mi bluzka pod taka sukienkę.

Jak chcesz moge ci pozyczyc ciemnorózowe bolerko na długi rekaw. O takie: IMG_0036.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0036.jpg
    IMG_0036.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 80
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry