reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

Ja mam wszystko po Naci :-D, najmniejszy rozmiar mam uniwersalny, nawet niebieskie też mam, to nie muszę kupować dopiero potem, po 3 m-cu się zacznie, bo wtedy to większość typowo dziewczęcych kupowałam, a jakby był chłopak, a tak myślę, to by śmiesznie w różu wyglądał :sorry2::rofl2::-p.
Muszę dokupić tylko:
nowy rożek, bo chcę, żeby każda dzidzia miała potem swój na pamiątkę,
kołderkę,
śpiworek do wózka, co służy również jako nosidło,
czapkę malusią na zimę,
kombinezon, bo Nacia ma różowy i za duży oczywiście (dla niej tez kupię, ale już kurteczkę, bo tamten ma stópki i nie można bucików założyć),
jakąś butlę, jakby co, bo nie wiem, czy dam radę karmić piersią, bo ostatnio nie wyszło :-:)no:,
potem to już trochę kosmetyków, pampersy "1", a reszta to z tych samych, co Nacia będę korzystać.
No, to chyba tyle :rofl2::-p:laugh2:.
Mamy już dzieciate, co Wy musicie dokupić, bo może o czymś zapomniałam.
 
reklama
Ja kupuje nowa wanienke bo chce zeby dziecko mialo swoja swieza, posciel, fotelik bo tamten mi sie wtarl troche a poza tym mam wozek Roana a teraz foteliki do niego robia wiec bede miala wygode, pieluchy tetrowe, butle, smoczek no i podgrzewacz bo mialam pozyczony. i troche swiezych ubranek ale nie za duzo bo synek mial w pip.. Tez mialam uniwersalne i tak jak mowisz po jakims czasie zaczna sie schody... Chociaz nawet te wieksze mialam raczej jasne, ciemnych chyba ani jednego. Kombinezony tez chyba mam. Bedzie trzeba przejrzec...
 
Muszę dokupić pieluchy tetrowe, przescieradełka do 2 łóżeczka, jakiś kocyk dodatkowo, kombinezonik, sprawdzić jak wygląda sprawa czapeczki... Hmmm, muszę ogólnie obejrzeć co mam a co juz sobie poszło. Wiecej zakupów będzie dla Janka niż dla Misiowego :-p.
No i muszę dokupić szafę, bo dla Janka mam bieliźniarke i nie pomieszczę tam rzeczy dla dwujeczki :-).

Ja nie mam wiązanych ubranek, może po kimś, ale nawet nie wiem, bo nie używałam. Bodziaczki te pierwsze kupuje zapinane na całej dłuugości na zatrzaski :-). Ale mam już ich troszkę, dokupiłam chyba mi wystaczy. Kupiłam skarpetki jak byłam na zakupach w realu. Siadałam na podłodze, bo w kucki nie daję rady i szukałam na najnizszych wieszaczkach. Tam jest straszny bałagan, ale często mozna znaleźć dodatkowo przecenione skarpetki, za 1-2 zł :-). A śmieszne jest to, że one mają naklejane nowe kody tych przecen, a w nastepnej alejce czasem znajduje się takie same bez kodów i w cenie 5 zł :-p.
 
a ja kupuję wszystko, bo to pierwsza ciąża... w sumie dopiero się rozglądam za większymi zakupami typu łóżeczko, wózek itp. Z drobnostek to mam kilka bodziaków :) jakoś nie mogę się powstrzymać przed ich kupieniem, choć w rodzinie mówią ze jeszcze za wcześnie na takie zakupy. Ale jak tu wejść do sklepu i choć jednego takiego maluńkiego ciuszka nie kupić...
Jutro mam usg, może przy sprzyjających wiatrach poznamy płeć maluszka, to juz bedzie wiadomo jakie desenie wybierać :)
 
hej
mam śliczną czapeczkę dla dziewczynki-noworodka Nie mam komu jej dać Zainteresowane mamusie proszę o kontakt na PW lub gg447823 Czapeczka rozmiar 40 w idealnym stanie-typowa zimówka a moja córcia urodziła się w drugiej połowie stycznia i było już po zimie więc się w niej nie "nachodziła"
 
U mnie pierwszym nabytkiem chyba nie będzie mój własny zakup. Właśnie dzwoniła do mnie teściowa, że za dwa tygodnie wraca z Niemiec i wiezie torby prezentów... Zobaczymy... Stwierdziła jedynie, że musi urodzić się dziewczynka bo kupiła coś różowego...;) No cóż - najwyżej prezent przejdzie w inne ręce...;););)
 
Jestem w pierwszej ciązy i zupełnie nie wiem ile tych ubranek trzeba nakupic? Może pomozecie dziewczynki, bo zupełnie nie mam orientacji. Mniej więcej po ile sztuk czego.....
 
Ja tez nie mam pojecia po ile czego kupic.Wiem tylko,ze u mnie w szpitalu wymagaja 4 przebrania ,cztery koszulki albo body. i to tylko na poczatek. a wiadomo,ze jak wroce ze szpitala to tez musi cos byc w szafce
 
reklama
Do góry