reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

podoba mi się ten leżaczek - daj znać jaki jest :-);-)

wczoraj dotarł do nas leżaczek...złożylismy go i wsadziliśmy małego...nie było problemu żeby tam sobie leżał. Byl spokojny i oglądał świat...te wibracje faktycznie jakies takie dziwne..ale jak je włączylismy to Misiek zaczął machać rączkami i nóżkami..widocznie jemu się podobało..a później usnał :-)
 
reklama
My matę dostałyśmy w prezencie i Maja jest nią zafascynowana, wszystko ogląda, a za jej rączkami i nóżkami nie można nadążyć :-)
 
Poletka na allegro pojawiają się co chwila aukcję z tzw. rękodziełem, gdzie można zamówić sukienkę na wymiar (panie szydełkują i sprzedają swoje cudenńka), bo oprócz sukienek są buciki, czapeczki, opaski :tak:

Kluliczku, racja dla chłopca trochę trudniej coś wybrać :-(

ravenalka, a jak masz matę?
 
U nas jeszcze nie ma wiekszego zainteresowania mata!!Mała woli jak my nad nia 'wisimy' i robimy dziwne miny i gadamy trz po trzy:-D:rofl2::-p
Za to lezaczek rewelacja!!Uzywamy juz dosc dlugo!!Mala uwielbia ogladac otoczenie jak w nim lezy, a jak juz sie zmeczy to usywia!!Do tego wibracje i kolysanie bardzo ja uspokaja jak jest marudna!!:tak:Dobrze ze wymyslili cos takiego:-)
 
Daga nie wiem jak doświadczenie innych mam, ale ja dla Hani kupiłam chustę bebelulu model LULU i to była porażka! Po pierwsze dziecko pokręcone w tej chuście jak paragraf, po drugie było jej w tym najzwyczajniej w świecie niewygodnie - ryczała za każdym razem jak ją do niej wkładałam! Jeśli mogę Ci coś doradzić to proponowałabym Ci którąś z chust wiązanych. Choć są trudniejsze w użytkowaniu (trudność z "okutaniem się") to mają dużo więcej możliwości jeśli chodzi o ułożenie dziecka i na dłużej wystarczają bo możesz w niej nosić naprawdę duże dziecko. Kwestia wprawy.
 
Daga no ja się nie znam na tym, ale tak na oko te co linki wrzuciłaś jakoś mało stabilne mi się wydają :sorry2:
Rondzia - śliczny komplecik :-) my mamy 12 kwietnia chrzest i też zastanawiam się, co na wierzch ubrać :confused:
 
reklama
Do góry