reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

Kostka nie moze byc sztywna bo kostka nie uczy sie pracowac i pozniej niepotrafi utrzymac nog i kosza sie w kolanach. To chyba najprosciej jak mozna ;)
 
reklama
Moja Jula nigdy nie miała sandałów na samym pasku.. zreszta ja mam fizia na punkcie nóg chodzacych obok butów:) wczoraj weidziałam dziecko w wieku naszych moze i chodziło totalnie na palcach z tym robia po potem bedzie za póżnoach specjalnie szłam za nim a ona ani razu pietki nie oparła o podłoze... mam nadzieje ze rodzicre
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dawno nie bylam w H&M i ciekawi mnie ile kosztuja bluzeczki z krotkim rekawkiem i letnie komplety takie np bodziak ze spodenkami albo bluzeczka ze spodniczka ? pytam bo tu wydaja mi sie atrakcyjne ceny i nie wiem czy nie kupic ciuszkow do wystawienia na allegro. Tutaj popularna marka dla dzieci od nb do 24 m to Carter's. Ciuszki dobrej jakosci, sliczne, ceny niestety tez ale co tydzien sa nowe znizki od 30% do 70 % a oprocz tego gdy zakupy sa powyzej 50 $ to jeszcze dostaje sie znizke 20 % !
 
Kupinosia - ja jakiś czas temu kupiłam dwupak koszulek z krótkim rękawkiem za 25 zł i leginsy 3/4 za 10 zł :tak: Do tego kapelusik, ale już nie pamiętam ile kosztował :sorry2: To wszystko właśnie w H&M. A markę Carter's też bardzo lubię, bardzo fajna bawełna jest, mam kilka bodziaków, wcześniej pajace Ola miała - bardzo je lubiłam :tak:
 
Lucy akurat czapeczek to tu nie maja za wiele, szukalam dla Oli na lato i sa tylko takie z daszkiem. Tutejsze dzieci chodza z gola glowa nawet gdy mocno wieje i jest tylko + 8 stopni. Tylko kaptury niektore nosza. :eek:

Ja mam wlasnie dylemat gdy jest cieplo ale bardzo wieje to dziecko powinno miec uszy zakryte ? :confused:
 
reklama
w Anglii była temperatura minusowa i 98% dzieci (również niemowląt i noworodków) widziałam bez czapek...
A co do polskiej mentalności dot czapek to pamiętam jak byłam w maju zeszłego roku na hollidayu w Pl i było 25 stopni a słońce prazyło.Natalka w rumperze i chusteczce a babka pchała dzieciaka w bluzie w czapce letniej i przykrytego kocem...
Na mnie teściowa kręciła głową a teraz mi przyznaje racje bo odpukać moja Niunia jeszcze nigdy chora nie była (nie miała nawet temperatury)
 
Do góry