reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

Też się zastanawiałam nad tymi butkami, ale nie wiem czemu wydawało mi się, że te z dziurką są węższe przy palcach :unsure: Nie wiem, może wizualnie mi się tak tylko zdawało :huh:
 
reklama
A ja myślałam,że nie jestem w temacie bo to buciki z Polski ale jak wkleiłyście linki to okazało się,że i moja Niunika ma z tej firmy buciki:-p:-p:-pJak byłam w Polsce to kupiłam jej 2 pary takich po domu.na początku tak jak mamjakty wydawało mi się,że są dziwne,że za ciężkie...ale teraz widzę jak Niunia ślicznie chodzi-zdrowo.ja mam nr 20 ( od listopada) a teraz jak będę w Polsce to na bank znowu kupię kilka par ( na zaś hehehe):laugh2:
Mam tylko jedno zastrzeżenie-Natalce poci się w nich nóżka:zawstydzona/y:

Ja mam takie tylko,że fioletowe
Befado - Sklep internetowy
 
Martusia też ma takie buciki (identyczne jak te starsze z Befado), tylko firmy RenBut. Bardzo dobrze jej się w nich chodzi (po domu narazie), ale również zauważyłam, że pocą jej się w nich trochę stópki:-(.
Zmieniając nieco temat- w Biedronce są teraz pieluszki Huggies Premium za 34,99zł. W rozm.4 w paczce są 64 szt, a do każdej paczki dołączone są 4 (małe) puzzle piankowe:-); 2 z literkami i 2 z cyferkami.
 
A przez jakieś pierwsze 2 miesiące to jej normalnie stopki smierdziały:confused2::confused2::confused2:i nie mówię o takim kochanym smrodku stópek ale o takim przypominającym dorosłe spocone stopy:zawstydzona/y:
Teraz albo jej się stopy przyzwyczaiły albo ja już tego nie czuję:rofl2:
 
Lucy - Ola też do niedawna po domu biegała w skarpetkach, ale weszłam sobie na wątek ekspercki (nie dawno chyba powstał), porady fizjoterapeuty, zadałam pytanie odnośnie skarpetek no i moja wizja zdrowego łażenia bez butków poległa - delikatnie mówiąc :-(Ja już zgłupiałam...
 
Jesli chodzi o pocenie sie stópek to Piotrkowi swego czasu pociły sie w samych skarpetkach....szczególnie w tych z ABS a mam pełną i niepełną podeszwe...teraz smiga po domu w zwykłych sandałkach gdzie w sumie but składa sie z dwóch pasków a stópka też spocona...Ale kiedy śmiga w któryś swoich starych to już nie a wiem, że kiedyś miał "pachnącą" ;-) mogę więc chyba powiedzieć, że stópka musi sie przyzwyczaić....No i do tego dochodzi temp na zewnątrz,dieta,ilośc wypijanych plynów i co szczególnie ważne - jak ostre potrawy sie zjada ( wiadomo ostre w tym wypadku dla dziecka nie dla nas)....taka cwana jestem bo koleżanka po ciąży miała problemy z nadmierną potliwością i była u lekarza, który właśnie zanim poda hormony chciał wyeliminować pozostałe czynniki przedstawione wcześniej...:-)

A ja kupiłam z tuptusiów Młodemu rajstopki....jedne miały być w piłki nożne a sie okazało że na pupce jest całe boisko piłkarskie...jak dziś w nich latał to tatuś sie poskładał ze smiechu....:-D :-D :-D
 
reklama
Skrzat też chodzi w skarpetkach z ABS-em.
teraz w takich z niepełną podeszwą.
codziennie też są chwile kiedy łazi sobie na bosaka :-)

weszłam sobie na wątek ekspercki (nie dawno chyba powstał), porady fizjoterapeuty, zadałam pytanie odnośnie skarpetek no i moja wizja zdrowego łażenia bez butków poległa - delikatnie mówiąc

ooooo.
a jakie to forum eksperckie ?

ja zauważyłam, że w zależności od tego kto jest ekspertem na takim forum - rady są różne

tu na przykład jest forum "zdrowa stopa" pod patronatem Bartka ;-) Zdrowe stopy - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
 
Ostatnia edycja:
Do góry